Idenfit’ten Yeni Nesil Güvenlik Devriye Tur Kontrol Sistemi

Idenfit’ten Yeni Nesil Güvenlik Devriye Tur Kontrol Sistemi

Idenfit, geleneksel olarak bilinen puantaj (personel devam kontrol sistemleri)ne getirdiği yazılımsal yenilikler ile firmalara çalışanlarını tanımlamaizleme ve yönetme olanağı sağlayan bulut tabanlı bir sistemdir. Verimli bir iş gücü için gerekli olabilecek tüm modülleri bünyesinde toplamıştır. 16dan fazla modülü ayrı ayrı kullanılabilediği gibi, birbirine entegre olacak şekilde de kullanılabilir. Böylelikle küçüklü büyüklü birçok şirketin farklı ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmektedir. Yöneticiler, istedikleri zaman, internet bağlantılarının olduğu her yerden kolayca sistemlerine ulaşabilir ve yönetebilirler. Idenfit Güvenlik Yönetimi

Güvenlik; evde, AVM’de, otelde ve daha birçok yerde, kısacası hayatımızın her alanında en temel ihtiyaçlarımızdandır. Özellikle insanların kabalıklar halinde bulunduğu mekanlarda güvenliğin kusursuz bir şekilde sağlanması kritik öneme sahiptir. Bu noktada güvenlik sektörüne büyük sorumluluk düşmekte. Yapılabilecek küçük hatalar veya ihmaller ağır sonuçlar doğurabilmektedir.

Bu noktada, güvenlik firmaları çözümü güvenlik personellerinin hata ve ihmallerine geçit vermemek için personelleri denetlemekte bulmuş. Birçok firma bu sebeple güvenlik tur kontrol sistemleri kullanmakta. Geleneksel güvenlik tur kontrol sistemleri, kontrol edilmesi gereken güvenlik noktalarının tur kalemleri ile kontrol edilmesi ile yapılır. Geleneksel yöntemler personellerin yalnızca devriyelerin hangilerini tamamladıkları ve hangilerini tamamlamadıkları bilgileri ile ilgilenmelerinden dolayı güvenlik açığı doğurmaktadır. Söz konusu güvenlik olunca bu bilgilerden daha fazlasını kontrol altında tutmak gerekmektedir. 

Güvenlik Yönetiminde Yeni Nesil Çözümler

idenfit güvenlik yönetimi, yöneticilerin gerçek zamanlı olarak hangi personelinin hangi turda olduğunu, eksik atılan turları, yarım kalan turları anlık olarak görmelerine olanak sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Böylelikle sahadaki tüm olaylara hakim olunabilir. 

Güvenlik personelleri karşılaştıkları acil durumları fotoğraf, video ve ses aracılığı ile anlık olarak yönetime rapor gönderebilir veya yardım çağrısında bulunabilir.

Devriyeler tamamlandığında toplanan bilgiler Idenfit’in gelişmiş bulut sistemine kaydedilir ve istenilen formatta raporlama yapılır.

 

 Gelişmiş Bas Konuş Özelliği

 Gelişmiş Yönetim Paneli

 Bulut Teknolojisi

 Gerçek Zamanlı Bildirimler

 Anlık Fotoğraf, Video ve Ses Gönderimi

 GPS Takip Özelliği

 Mandown Özelliği

Güvenlikte Hızlı İletişimin Önemi: Push to Talk - Konuşma Özelliği

Kusursuz bir güven ortamı sağlanabilmesi için en başta iletişimi iyileştirmek gerekir. Push to talk özelliği ekip üyelerinin gerekli durumlarda birbirleri ile hızlı iletişim kurabilmeleri için geliştirilmiştir. Tek bir tuş ile istenildiği kadar kişi ya da gruplar ile sesli ve görüntülü olarak iletişime geçmeye olanak sağlayan bir sistemdir. Talk modülünü kullanabilmek için mobil internet veya wifi bağlantısının olması yeterlidir.

Mobil cihazlar ve internete bağlı bilgisayarlar üzerinden kullanılabilir. İstenildiğinde tek bir kişi ile iletişime geçilebildiği gibi, grup kurarak birden fazla kişiyle de iletişime geçilebilir.

 

Güvenlik Yönetimi’nin Bazı Özellikleri: 

 

Anonsları tekrar oynatabilme özelliği (Son 50 anons)

Konuşma grupları (kanal) oluşturabilme özelliği

Roller oluşturup kişilere rol atayabilme özelliği

Önceden belirlenmiş yetkilinin tüm anonsları kesip anons gönderebilme özelliği

Gerekli durumlarda grup içi görüntülü konuşabilme özelliği

Yetkili kişilerin tüm kullanıcılar ile aynı anda görüntülü olarak konuşabilme özelliği

Web panelinden tüm konuşmaları dinleyebilme özelliği

Webden sahadaki kişilerle sesli veya görüntülü konuşabilme özelliği

 

Offline Mod

Devriye sırasında Wİ-Fİ veya Sim bağlantısı kurulamayan bölgelerde güvenlik personeli görevine devam eder, bağlantı tekrar kurulduğunda tamamlanmış olan görevler ve bildirimde bulunulmuş olaylar sisteme yansıtılır. İşler aksamamış, belirlenen zaman içerisinde bitmiş olur.

 

Mandown Özelliği

 

Güvenlik görevlisinin düşme, bayılma vb. durumlarda cihazın ayarlanabilir hassasiyet özelliği ile anlık olarak yöneticilere bildirim ile haber verilir.

 

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER