Yay’ları 1-7 Haziran 2020’de Neler Bekliyor?

Yay’ları 1-7 Haziran 2020’de Neler Bekliyor?

Sevgili Yay, bir süredir olduğundan daha güvenli hissediyor olmalısınız. Her şey yolunda ilerleyecek ve iyi bir sebeple gelecek hakkında umutlu hissedeceksiniz. Enerjinizi halihazırda dahil olduğunuz şeylere, insanlara ve durumlara koyup koymayacağınıza veya enerjinizi hayatınıza daha fazla getirmek için harcayacağınıza karar vermeniz gerekebilir. Akıllıca seçim.

Pazartesi-Perşembe
Büyüme ve iyi şans, sosyal temastan ve özellikle birebir ilişkilere bağlı. Yeni insanlarla tanıştığınızda iyi bir ilk izlenim bırakacaksınız. Cömertliğiniz ve sıcaklığınız sizi daha çekici ve popüler hale getirecek. Yatırımlar, iş ortaklıkları, spekülasyon, eğitim ve ticaret yoluyla maddi zenginliğinizi artırabilirsiniz. Birisi size harika bir fırsat sunabilir.

Cuma-Pazar 
Öfke, hayal kırıklığı ya da kızgınlık nedeniyle sinirli ve sabırsız olabilirsiniz. Erkekler veya iddialı kadınlar sınırlarınızı test etmeye çalışabilir. Herhangi bir provokasyona veya tehdide saldırganlıkla tepki vermemeye çalışın. Savunma pozisyonu önerilir. Taarruza geçmeyin. Siz veya hedeflerinize meydan okunuyorsa, otoriteye başvurmak, uzlaşmaya varmak, siz veya hedeflerinize meydan okunuyorsa geri çekilmek daha iyi.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER