Başak’ları 15-21 Haziran 2020’de Neler Bekliyor?

Sevgili Başak, dünyanın ağırlığını omuzlarınızda mecazi olarak hissettiğinizi gösterebilir, ki bu kolay bir şey değil. İhtiyacınız olduğunda ‘yardım isteme’ konusunda ne kadar başarılı olduğunuzu gözden geçirmek için mükemmel bir zaman. Her şeyi kendi başınıza yapmak zorunda olmadığınızı unutmayın. 

Pazartesi Cuma
Hedeflerinize ve tutkulu arzularınıza ulaşmak için muazzam bir enerji dalgası getirecek. Bu hedefe yönelik enerji yoğun ama dayanıklı olacak. Bir eylem planına karar verdikten sonra, hedefinize ulaşıncaya kadar kararlılıkla devam edeceksiniz. Fizikselliğinizi ve cinselliğinizi güçlü bir şekilde yansıtacaksınız ve en çekici görüneceksiniz.

Cumartesi-Pazar 
Sevgi ve uyum getirecek. Diğer insanlar sizi çok çekici bulacaklar, bu yüzden yeni arkadaşlar edinmek ve flört etmek için ideal bir zaman. Mevcut ilişkiler daha fazla sıcaklık ve şefkatten yararlanabilir. Kişisel veya mesleki yaşamınızdaki ilişki sorunlarını çözmek için bu fırsatı kullanın. Muhtemelen çalışmak istemeyeceksiniz. Sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirmeyi veya tatile başlamayı tercih edeceksiniz.