GAZETTE YOUTUBE CANLI

İkizler’i 18-24 Mayıs 2020’de Neler Bekliyor?

Sevgili İkizler, hak ettiklerinizi elde ettiğinizi söylüyorlar ve genel olarak arkadaşlarınıza ve sosyal çevrelerinize çok fazla pozitif enerji verdiniz. Şimdi onların kabulünü ve sevgisini alma zamanı. Etkinliklere ve toplantılara davet edileceksiniz, bu yüzden evde kalmayı bile düşünmeyin. Orada her şey olacak ve bu aşk hayatınızı olumlu etkileyebilir. Haftanın sonunda, sosyal temasları azaltarak ve gerçek arkadaşları sadece klişeler yapmak isteyenlerden ayırarak biraz geri çekilme ihtiyacını hissedeceksiniz.

AŞK
Bekarsanız, sosyal kişiliğiniz sizi diğer yarınıza yaklaştırır. Evinizin içinde ve dışında partiler ve toplantılar düzenleyebilirsiniz. Aynı durumda olan arkadaşlarınız da bundan faydalanabileceksiniz. Erken bir zamanda yeni bir şey vererek, heyecana kapılmayın. Eğer bir ilişkiniz varsa, ortak sosyal yaşamınız bağınızı güçlendirecek. Bu hafta, bazı küçük sıkıntıları düzeltmenize yardımcı olacak.

PARA VE KARİYER
İşiniz, aktif ve sosyal bir kişi olmanız tarafından desteklenecek. Artık çalışmanızı ve planlarınızı tanıtacak tartışmalara ve iletişime sahip olabilirsiniz. Ayrıca, kişiliğinizin yaratıcı kısmının kendini ifade etmesine izin verebilirsiniz, böylece üretken ve etkili olacaksınız. Finansmanınızda, iletişim ve sosyalleşme yoluyla fırsatlar doğdukça gelirinizi artırabileceksiniz. Toplam gelirinizi artırmanıza rağmen, dikkatli olmaya devam etmeli ve gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız.