GAZETTE YOUTUBE CANLI

14-20 Eylül 2020 Koç Haftalık Burç

Sevgili Koç, bu hafta etrafınızda özgürlükten başka birşey istemiyorsunuz. Bazı mali zorluklarınız var. Hareket edecek daha büyük bir kartopundan kaçınmak için güvenilmez kişilerle iş yapmaktan kaçının. Her tür hırsız ve dolandırıcı için mıknatıs olacaksınız. Artık bildiğinize göre, onların planlarına kapılmamanızı öneririm. Ucuz bir fiyata lüks iş fırsatları sunan kişilere güvenmeyin. Bunda şüpheli bir şey olduğunu düşünüyorsanız, kesinlikle vardır. Başkalarının tekliflerine hemen atlamayın. Kendinize ait olun ve en iyi bitiş çizgisini geçene kadar gerekli gördüğünüz işi yapın.

İçinizde oldukça yoğun bir boşluk hissi olacak ve bununla başa çıkmanız zorlaşabilir. Öz imajınız oldukça seyrelecek ve düşük benlik saygısı dönemlerinden geçeceksiniz.

adem, adem aköl, adem aköl kimdir, Fatma inci gül, inci gül, inci, haber, gazete, gazette, manşet, gazete manşetleri, recep tayyip erdoğan, ömer çelik, adana, büyükşehir, zeydan, zeydan karalar, soner çetin, fatih Mehmet kocaispir, akif kemal akay, türkiye, meclis, siyaset, oy, sağlık, anabülten, ekonomi