GAZETTE YOUTUBE CANLI

28 Eylül-4 Ekim 2020 Koç Haftalık Burç

Sevgili Koç, bu hafta tutumlu olun, fakat mutsuz olmayın. Geçmiş sorunlarınız bu ayın kapanış haftasında canlanacak; sakin kalmak için çabalarınızı ikiye katlamanız gerekecek. Ancak o zaman sinirlerinizi bir gökkuşağının odayı doldurabileceği durumları karartmaktan kurtarırsınız. Kendi ilişkinizi çevrenizdeki diğer insanlarla karşılaştırmamayı öğreneceksiniz; her insan farklıdır ve her şeyi belirli bir bakış açısından alır. Ayrıca bebek düşünüyorsanız, bu hafta iyi bir sonuç alabilirsiniz.

Bu hafta eski borçlarınız gündemde olacak. Tutumlu olmak, mutsuz olman gerektiği anlamına gelmez. Bazen bir şeyleri o kadar çok sıkıştırırsınız, hayatın temel zevklerini kaçırırsınız. İş yerinde küçük ama güçlü bir adım atacaksınız; işleri farklı şekilde yapmayı deneyeceksiniz ve en azından rutinle bağlarınızı koparabilirsiniz. En cesur olanlarınız, şimdiye kadar öğrendiğiniz her şeyden farklı olarak yeni bir dereceye başlamayı düşünebilir.

Enerjiniz yenilenecek ve özellikle depresyon veya diğer akıl hastalıkları ile savaşırsanız, iyileşmeniz çok yüksek. Kişisel gücünüz son derece iyi ve bunu içinizde hissedebilirsiniz.