GAZETTE YOUTUBE CANLI

Koç Burcu 26 Ekim-1 Kasım 2020 Haftalık Yorumu

Sevgili Koç, bu garip yıl sona eriyor. Hayatınızda biraz hareket istiyorsunuz ve ciddi bir eğlenceye ihtiyacınız var. Evli çiftler, eşinize hak ettikleri yeri vermek için programınızı daha iyi düzenlemeyi öğreneceksiniz. İçinizdeki tutkuyu yaşamayı unutmayın. Yavaş yavaş yeni hisler ve duygular uyandıracak. Eğer bekarsanız, sizi sürekli gülümseten o kişiye yakınlaşmak için çok çabalayabilirsiniz. Umutlarınızı geri kazanmanıza yardımcı olacak özel bir bağlantı hissedeceksiniz.

Ekim ve Kasım ayları arasında köprüden geçerken bu hafta oldukça esprili bir insan olacaksınız. İç görünüz, zararlı insanları tespit etmenize yardımcı olacak ve onların faul hareketlerini spot ışığının altına koyacaksınız. İş yapmak söz konusu olduğunda intikamın her zaman en iyi arkadaşınız olmadığını öğreneceksiniz. Bir zamanlar size ihanet eden kişiyi affetmenin çok daha tatlı olduğunu ve sizi daha yüksek bir yere yerleştirdiğini göreceksiniz. İş arayanlar veya mevcut işinizi değiştirmek isteyenler için, yıldızlar iyi şanslar getirecek. Ancak henüz rahat edemiyorlar. Hala önümüzde pek çok çatışma var.
Diyetinizi değiştirmeniz, yeni yiyecekler tatmanız veya bazen daha pahalı oldukları için normalde reddettiğiniz bazılarını dahil etmeniz sizin için iyi olacak. Aynı şekilde, arabanızı garajda bırakarak ve her yerde olabildiğince sık yürüyerek daha düzenli egzersiz yapmaya çalışın. Formda kalacaksınız.