GAZETTE YOUTUBE CANLI

Koç’ları 1-7 Haziran 2020’de Neler Bekliyor?

Sevgili Koç, insanlar size her zamankinden daha fazla ilgi duyacak ve kapınızın önünde insanlar bulabilir, tavsiyelerinizi dinlemek için omzunuzda ağlayabilirler. Bu sizin için faydalı olacak, çünkü şimdi kendinizi başkalarının sizi gördüğü şekilde daha fazla görebileceksiniz. Hayata dair zor kazanılan bakış açılarınızı paylaşın, bilgeliğinizin ve özeninizin değerli olduğunu bilin.

Pazartesi-Perşembe
Olumlu tutumunuz ve sevgi dolu doğanız sevgi ve para için fırsatlar yaratabilir. Bu alanlarda inisiyatif alabilir, iyi tepkiler ve destek bekleyebilirsiniz. Sadece sevgi vererek ilişkilerde proaktif olmak eski yaraları iyileştirebilir. Sarılmak ve bir öpücük, sevdiklerinizle birlikte herhangi bir drama koymak için gereken her şey olabilir. Müzakereler ve ticari ilişkiler dostane olmalıdır.

Cuma-Pazar 
Güçlü bir refah ve uyum duygusu, yakın ilişkilerinizin daha az stres ve sıkıntı ile sorunsuz bir şekilde ilerlemesine yardımcı olur. Bu haftasonu, aileniz ve arkadaşlarınızla evde olmanın tadını çıkarmak için iyi bir zaman. Konfor ve aşinalık maceradan veya değişmeden daha önemli. Biraz dinlenmek ve rahatlamak için doğru zaman. İçgüdüleriniz ve sezgileriniz güçlü ve güvenilir olacak.