GAZETTE YOUTUBE CANLI

Koç’ları 18-24 Mayıs 2020’de Neler Bekliyor?

Sevgili Koç, bu hafta boyunca her konuşma enerji ve heyecanla dolu olacak. Yabancılarla konuşmamanız düşünülüyorsa, şimdi bunu unutmanın ve daha sosyal benliğinizi ifade etmenin zamanı geldi. Yeni insanlarla kurduğunuz her temas büyüleyici olacak. Bu hafta, değişim ihtiyacınız sizi yeni planlar yapmaya teşvik edecek.

AŞK
İlişkinizde gezegenler bu hafta sizi destekliyor. Herhangi bir sorunu daha iyi ele alabileceksiniz ve bu size büyük bir sevinç ve memnuniyet verecek. Hafta sonu, günlük rutininizden kaçma ve ilişkinizi canlandırma şansı verecek, belki de küçük bir yolculuk yapabilirsiniz. Bekarsanız, muhtemelen yeni biriyle tanışacaksınız ve önce kendi ihtiyaç ve taleplerinizi yerine getirebileceksiniz. Kendinize iyi zaman ayırın ve sonra gelişmeleri takdir edebileceksiniz.

PARA VE KARİYER
Bu hafta, size çok fazla düşünme ve önemli zorluklar getirecek. Yaklaşan değişiklikler hakkında önemli kararlar vermeniz gerekecek. Sorunlarla mümkün olan en iyi şekilde başa çıkmak için doğru hazırlık çok önemli. Mali durumunuzda işler yavaş yavaş iyileşecek, ancak bütçenize gider eklemediğinizden emin olun. Savurganlık yapmayın.