GAZETTE YOUTUBE CANLI

Koç’ları 25-31 Mayıs 2020’de Neler Bekliyor?

Sevgili Koç, bu hafta akışa karşı çıkmanıza yardımcı olabilecek yeteneklerinize ilk kez güven ve inanç göstermeyeceksiniz. Sizin için bu hafta, iç dengenize doğru heyecan verici bir yolculuk olacak ve bunu yapmak istediğiniz şey de tam bu. Sonuçlarla yüzleşmek zorunda kalacağınız anlamına gelse bile, her şeyi istediğiniz gibi yapmaya çalışacaksınız. Kararlı bir şekilde hareket etmekten ve sizin için önemli olan şeyleri önemsemekten korkmayın. Destek, çok sevdiğiniz bir kişiden gelecek. Sizin için çok etkili olan gizli, neredeyse sessiz bir şekilde hareket edeceksiniz. Keyifli aile anları çabalarınızdan kaynaklanan gerilimi hafifletecek. Sevdiklerinizin yanında rahatlatıcı, sakin zamanın tadını çıkarın.

BU HAFTAKİ AŞK DURUMUNUZ
Aşk hayatınızda ruh haliniz genellikle iyi olacak. Sizi iten ve sizi endişelendiren şeyleri bir kenara bırakarak, onlarla arkadaşlık ve romantizm anları geçirme şansınız olacak. Hafta boyunca eşinizle veya sevgilinizle dürüst bir konuşma yaparak çözebileceğiniz bazı küçük sorunlar ortaya çıkacak. Bekarsanız, bu hafta, özellikle hafta sonu boyunca hoş anlar yaşayacaksınız. Arkadaşlarınız ve sevdikleriniz size ilham verecek ve rahatlayacaksınız.

BU HAFTAKİ PARA DURUMUNUZ
İşyerinizde yeni fırsatlar ortaya çıkacak. Bu şansı yakalamak, kendinizi ve yeteneklerinizi tanıtmak için iyi bir zaman. Mali durumunuzda özel bir değişiklik beklenmemekte, bu nedenle bu hafta boyunca risk ve yatırımlardan kaçının.

Etiketler:
burç yorumları