GAZETTE YOUTUBE CANLI

Koç’ları 29 Haziran-5 Temmuz 2020’de Neler Bekliyor?

Sevgili Koç, bu hafta geleceğinizle ilgili kendinizi daha umutlu hissedeceksiniz. Duygusal ve finansal ihtiyaçlarınızın karşılanacağından daha emin olacaksınız. Size önerim bu hafta gelecekte ne yapmak istediğiniz ile ilgili bir liste yapın. Çünkü ileride yapmak istediğiniz neredeyse her şeyi başaracaksınız. Büyük düşünün.

Pazartesi-Cuma 
Dengeli düşünme ve kolay akan iletişim; iş anlaşmaları, çalışmalar, sosyal medya, iyilik istemek ve kendinizi tanıtmak için mükemmel bir zaman haline getiriyor. Bir şeyleri anlamanız, hedeflerinizin ayrıntılarını ve onlara nasıl ulaşacağınızı anlamanız daha kolay olacak. Bu düşünce ve planları çok iyi ifade edebilirsiniz.  Pazartesi - Cuma günleri arasında bir kitapla deşarj olmak, eğlenceli ya da arkadaşlarınızı ziyaret etmek için doğru zaman. 

Cumartesi-Pazar  
İlişkilerinize uyum getirecek. Özel birisine sevdiğinizi söylemek ve hatta evlenme ya da sevgili olmayı teklif etmek için doğru zaman. Bu haftasonu aynı zamanda sevilen biriyle konuşmak ve utanç ya da savunma tepkilerine neden olmadan hassas sorunları ortaya çıkarmak için iyi bir zaman. Yaratıcı becerilerinizi, özellikle elleriniz ve sesinizle geliştirebilirsiniz. 

Etiketler:
Burçlar, burç yorumu, günlük burç yorumları, astroloji, koç burcu, boğa burcu, ikizler burcu, yengeç burcu, aslan burcu, başak burcu, terazi burcu, akrep burcu, yay burcu, oğlak burcu, kova burcu, balık burcu