Ceyhan Belediyesi’nden ücretsiz tiyatro gösterimi

HABER MERKEZİ-Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, Adana Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun düzenlediği “Köprüden önce son çıkış” isimli tiyatro gösterisine katıldı.

Ceyhan Belediyesi ile Adana Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile Murat Göğebakan Kültür Merkezi'nde  tiyatro etkinliği gerçekleştirdi. Ceyhan Belediye  Başkanı Hülya Erdem'in katılımı ile 7’den 70’e her yaştan gelen vatandaşlar, sergilenen oyunu büyük bir ilgiyle izledi.

Tiyatro gösterimini vatandaşlarla beraber izleyen Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, "Halkımızın her zaman taleplerini önemseyerek hareket ediyoruz. Vatandaşlarımızın istekleri üzerine bu tür etkinliklerimiz devam edecektir. Bizde Ceyhan’da daha güzel etkinlikler düzenleyerek halkımızın her zaman yanında olacağız. Tiyatro gösterisinde emeği geçen arkadaşlarımızı tebrik ediyor, bizleri yalnız bırakmayan hemşerilerime teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Etkinliğe katılan vatandaşlar ise, “Ceyhan Belediyesi’nin yaptığı etkinlikler bizleri çok mutlu ediyor. Ailemiz ve çocuklarımız ile tiyatro izleyerek güzel vakit geçirdik. Ceyhan Belediye Başkanımız Hülya Erdem’e teşekkür ediyoruz.” dediler.