GAZETTE YOUTUBE CANLI

Haluk Levent ve Kızılordu Korosu Adanalıları coşturdu

Adana Türkiye Gastronomi Yeme İçme ve Eğlence İşletmecileri Derneği (TURİDER) tarafından bu yıl ilki gerçekleştirilen Akdeniz Gençlik Festivali, muhteşem bir finalle taçlandı. Adanalılar 4 Ekim gecesi iki efsaneyi aynı sahnede izleme olanağı buldu.

HABER MERKEZİ- Adanalı ünlü sanatçı Haluk Levent, festivalin son gününde Rus Aleksandrov Kızılordu Korosu ile Cumhuriyet marşlarını seslendirdi.

Alanı dolduran binlerce kişinin konser boyunca eşlik ettiği Haluk Levent, katkılarından dolayı Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ve TURİDER Başkanı Feridun Özkan’a teşekkür etti, çiçek sundu.

BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI

 

Aleksandrov Kızılordu Korosu, Adanalı sanatçı Haluk Levent ile sahneye çıktı.

Birlikte seslendirdikleri 10. Yıl Marşı ile İzmir Marşı izleyicilerden büyük beğeni topladı.

Haluk Levent’in seslendirdiği İzmir Marşı’nın ardından konsere gelenleri “Yaşa Mustafa Kemal Paşa yaşa” diyerek selamlayan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, “Sanatın kalbi, sanatın kenti Adana’yı bugün bir kez daha fethettiniz” diyerek, sanatçılara çiçek takdim etti.

BAŞKANLAR KATILDI

Seyhan Nehri kenarında gerçekleşen konsere Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Kocaispir ve Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, konuklar  ile çok sayıda sanatsever katıldı.