İnci Gül Nails and Beauty Lounge

M1 Adana AVM’de geri sayım başladı

Adana’nın ödülü Sign Of The City Ödüllerinde ‘’En iyi AVM’’ ödülü sahibi M1 Adana AVM’de yeni yıl coşkusu tüm hızı ile devam ediyor. Yeni yıla özel yılbaşı dekorasyonu ve hafta boyunca süren etkinlikleri ile M1 Adana AVM bu yıl da Adanalılara unutulmaz bir deneyim yaşatıyor.

M1 Adana AVM, her yıl olduğu gibi bu yıl da Adanalılara unutulmaz bir yılbaşı yaşatmak için geri sayıma başladı. 28-29-30 Aralık tarihlerinde Yılbaşı korteji, kabare,ateş şov M1 Adana AVM’de Adanalılar ile buluşacak. 28-29 Aralık tarihlerinde saat 15:00 -19:00 arasında, 30 Aralık saat 17:00-21:00 saatleri arasında ‘’Adana’nın Yeni Yıl Karnavalı’’ M1 Adana AVM’de gerçekleşecek. M1 Adana’nın’’ Yeni Yıl Karnaval’’nda eğlence, mutluluk ve heyecan sizleri bekliyor. Avm,  açık ve kapalı alanlara kurulan yılbaşı’na özel dekorasyon ile ziyaretçilerine aralık ayı boyunca birbirinden farklı etkinlikler sunmaya devam ediyor. Cumartesi ve Pazar günleri İnfluencer Rahattanne’nin düzenlediği, yeni yıl temalı ücretsiz, keyifli, interaktif ve birbirinden renkli atölyeler ile minik ziyaretçileri ile tüm hızı ile devam ediyor. 2-9 yaş grubu çocuklara yönelik düzenlenen, cumartesi günü ‘’Yılbaşı Ağacı Süsü Atölyesi ’’ ve Pazar günü ‘’Rengarenk Yeni Yıl Tabağım ’’ atölyeleri’ne minikler ebeveynleri ile katıldı. 13:00,14:00,15:00,16:00 ve 17:00 seanslarında gerçekleşen atölyelere katılım yoğundu.

Cumartesi günü minikler ebeveynleri ile birlikte kendi tasarlamış olduğu yılbaşı ağacı süsleri yapıp aileleri ile keyifli vakit geçirdiler. Pazar günü ise minikler aileleri ile birlikte kendi yeni yıl tabaklarını boyayıp keyifli vakit geçirdiler. Kurulan farklı noktalarda AVM içerisinde müzik etkinlikleri gün boyu misafirleri’ne keyifli dakikalar yaşattı. Trio müzik ve canlı Dj performansı birbirinden farklı parçalar ile misafirlerin ilgi odağı oldu. Avm’nin kapanışına kadar her yaştan misafirler büyük yeni yıl ağacı altında dans edip, suni kar makinasının yarattığı kar taneleri ile eğlencenin tadını çıkardı. Murat Alabay ve orkestrası, M1 Adana AVM’ye özel birbirinden keyifli parçalarını dinleyenlerine M1 sahne’de seslendirdi. Adanalılar, Murat Alabay’ın seslendirdiği parçalara dans ederek soğuk havaya rağmen doyasıya eğlendiler.