GAZETTE YOUTUBE CANLI

Ünlü ressamlar Gündoğdu’ya geliyor

Ülkemizin birbirinden önemli ressamları bugün saat 17.30’da Gündoğdu Art Galeri deki karna resim sergilerinin açılışını gerçekleştirmek için Adana Gündoğdu Koleji’nde buluşacaklar

HABER MERKEZİ- Kuruluşundan bu yana sanatın ve sanatçının destekçisi olan Gündoğdu Vakfı’nın destekleriyle “Toros Karma Resim Sergisi” 7 Kasım’a kadar açık kalacak ve Gündoğdu Koleji içinde bulunan Gündoğdu Art Galeride sanat severler ile buluşacak.

HANGİ RESSAMLAR GELİYOR

Sergide ünlü ressamlar Barış Sarıbaş, Bengü Bahar, Beşir Bayar, Burak Erim, Dicle Çiftçi, Hakan Çapkan, Halime Türkyılmaz, Hüseyin Sönmez, Kadir Akyol, Musa Hatan, Mümin Candaş, Nini Önözden, Oben Yılmaz, Özgür Eryılmaz, Selmani Baki Kocaispir, Tuncay Topçu ve Ünal Kuş’un eserleri yer alacak.

‘’SANATA DESTEĞİMİZ SÜRECEK’’

Gündoğdu Vakfı Mütevelli Heyet Başkanı Dr. Gökhan Gündoğdu, “Kuruluşundan bu yana sanatın ve sanatçının destekçisi olan Gündoğdu Vakfı‘nın katkılarıyla gerçekleştireceğimiz “Toros” Karma Resim Sergimizde birbirinden değerli sanatçılarımızın eserlerini ağırlıyoruz. Böyle önemli bir sanat olayını gerçekleştirecek ve Adana’nın tanıtımıma katkı verecek olmanın heyecanı içindeyiz. Sanata ve sanatçıya desteğimiz sürecek” dedi.