GAZETTE YOUTUBE CANLI

14-20 Eylül 2020 Oğlak Haftalık Burç

Sevgili Oğlak, Yıldızlar, duygusal dünyanıza anlayış ve anlayış çekecek ve bu, kelimelere ihtiyaç duymadan sevginizi ifade etmenize yardımcı olacaktır. Başak'taki Yeni Ay, Dünya burçlarını destekler siz veya Boğa gibi… Tamamen yeni ve farklı bir şekilde romantik niyetleriniz için tohum ekmenize izin verir. Akrabalarınızla ilişkileriniz bugünlerde çok daha iyi olacak. Bu durumdan yararlanın ve sizin ve ailenizin birbirinize davranış şeklini iyileştirin.

Yıldızların bu haftaki konumu, işyerinde büyümeyi ve iletişimi destekliyor. Profesyonel alanınızda birçok değişikliğe izin verecektir. Yıldızlar size seyahat etme veya farklı ülkelerden insanlarla iletişim kurma fırsatı sunacak. Entelektüel projeleri incelemek ve başlatmak için çok iyi bir an. Perşembe, iş arayanlar için en uygun gün olacak. Sizin durumunuz buysa, o gün röportaj yapmayı veya yeni iş fikirleri planlamayı seçin. Parayla çok iyisiniz ve çok doğal bir şekilde hareket edebileceksiniz.

Yıldızlar, bu hafta sizi şaşırtıcı derecede pozitif ve enerji dolu yapacak. Her güldüğünüzde, beyninize kendinizi iyi hissettiren hormonlar ve nörotransmiterler üretme mesajını göndereceksiniz, bu da sizin iyiliğinize yardımcı olacak. Bu hissin tadını çıkarın. 

adem, adem aköl, adem aköl kimdir, Fatma inci gül, inci gül, inci, haber, gazete, gazette, manşet, gazete manşetleri, recep tayyip erdoğan, ömer çelik, adana, büyükşehir, zeydan, zeydan karalar, soner çetin, fatih Mehmet kocaispir, akif kemal akay, türkiye, meclis, siyaset, oy, sağlık, anabülten, ekonomi