GAZETTE YOUTUBE CANLI

19-25 Ekim 2020 Oğlak Haftalık Burç

Sevgili Oğlak, bu hafta içsel çalışmalarınız için ödüllendirileceksiniz. Yönetici gezegeniniz Satürn ile pekiştirici bir enerjiye sahip olacak Venüs'ün Başak'taki varlığı sayesinde birkaç gün sakin ve uyumun tadını çıkaracaksınız. Bu enerji sayesinde Oğlaklar, ilişkilerini daha da güçlendirecekleri için şanslı olacaklar. Birçoğunuz bu sevinci Perşembe günü yine kalplerinde hissedecek. Sevdiğiniz biriyle tekrar karşılaşacaksınız ve zamanla kaybolmuş gibi görünen duygusal bağınız yeniden oluşacak ve eskisi gibi olacak. Bekarsanız, bu hafta çok ilginç biriyle tanışacaksınız.

İş fikirlerinizi geliştirmek için ihtiyacınız olan her zamana sahip olacaksınız. Zamanla büyümesine izin verirseniz, kişisel bir proje iyi bir gelir kaynağı olabilir. Bir işi büyütmek için onu öylece bırakıp şanslı olmayı dileyemezsiniz. Aksine, pratik ve zeki olmanız ve daha büyük başarılara sahip olmanızı sağlayacak ayrıntıları sürekli kontrol etmeniz gerekir.

Bir iş arıyorsanız, Perşembe sizin gününüz olabilir. Ay'ın burcunuzda ve Jüpiter ile birlikte sağladığı iyi şans ve enerjilerden yararlanın. Bu hizalanma size gelecekteki üstlerinizi çekecek benzersiz bir kıvılcım verecek. Yıldızlar yanınızda.

Satürn'ün çocuklarının sağlığı sabit olacak. Yıldızların akışı, bazı değişiklikler yapmanıza izin verecek iyi enerjiyi gösterecek. Ancak diyetinize dikkat etmeniz gerekiyor.