GAZETTE YOUTUBE CANLI

21-27 Eylül 2020 Oğlak Haftalık Burç

Sevgili Oğlak, bu hafta öngörülebilir gelecekte başarılı anlar yaşamanızı sağlayacak ilginç sohbetler veya terfi alabilirsiniz. Bu özel haftada tüm ilişkilerinizi destekleyen mükemmel bir astral ilişki var. Dünya elementinin enerjisi sizi destekleyecek ve aynı zamanda, romantizminizi tutku ve ateşle dolduracak olan Venüs'ün, Aslan'daki şehvetli varlığını da hissedeceksiniz. Bu hafta, Oğlak burcu için unutulmaz bir hafta olacak. Belki de bu yılın en iyi haftalarından biri olacak. Perşembe günkü burcunuzdaki Ay, Mars'ın Koç enerjisini dengeleyecek, astral enerjiyi sakinleştirecek ve ilişkilerinizle daha uyumlu bir şekilde başa çıkmanıza yardımcı olacak.

Cuma günü Ay, Jüpiter'in bol enerjisiyle bağlantı kuracak ve hayatınıza harika sevgi ve neşe enerjileri getirecek. 

Yıldızlar, profesyonel dünyanıza harika bir enerji getiriyor. Çok fazla hareket olacak. Belki terfi alacaksınız ya da yakın gelecekte başarılı anlar yaşamanızı sağlayacak ilginç sohbetleriniz olacak. Yine de kimsenin dikkatini çekmemeye çalışın. Ofiste veya çalışma alanınızda bir an gerginlik varsa, mücadele etmeyi unutun. İşler sakinleşene kadar beklemeyi tercih edin. Size karşı çıkan biriyle ısrar ederseniz ve sonunda size karşı çıkan biriyle çelişirseniz, size karşı çalışabilecek bir enerjiyi besleyeceksiniz. İş arayanlar, Cuma günü çok pozitif enerjiye sahip olacaklar.

Sizi çok mutlu edecek bir miras, hediye veya miras hakkında haberler alacak. Avukatlar, yargıçlar veya benzeri makamlarla görüşmek size mutlu bir bolluk ve refah hissi bırakacak. Belki de maddi mallar açısından kayda değer bir hafta olmayacak ama kesinlikle adalet ve sevgi duygusuna sahip olacaksınız. Uzun zamandır zorluklarla uğraşıyorsunuz ve sonunda sizi çok mutlu edecek beklenmedik bir ödül göreceksiniz.

Satürn'ün çocukları, bu hafta vücutlarını kötüye kullanma eğiliminde olabilirler. Güvenliğinizi ve bütünlüğünüzü tehlikeye atacak aşırı bir noktaya taşıyabilirsiniz. Bu hafta tüm ihtiyaçlarınıza dikkat edin. Yalnızlık ve sessizlik içinde olmak duygularınızla iletişim kurmanıza yardımcı olabilir ve bu size akıl sağlığı getirir. Dünyadaki hiçbir şeyin sizi bütünlüğünüzü terk etmesine izin vermeyin.