GAZETTE YOUTUBE CANLI

Oğlak Burcu 12-18 Ekim 2020 Haftalık Yorumu

Sevgili Oğlaklar, bu hafta çok güzel bir hafta. Venüs, enerjinize Başak burcunun barışçıl özelliğinden yardımcı olacak. İlişkinizde sevgi ve uyum duygusu uyandıracak. Bir ilişkiye yeni başlayanlar, sağlam ve ciddi bir ilişki vaat eden Yıldızların desteğine sahip olacaklar. Bu tür eski moda romantizm, ailenizdeki geleneklerin güvenliğini hissetmenize neden olabilir. 

Uzun süreli bir ilişkiniz varsa ve zaten evlenmeyi düşünüyorsanız, korkmamalısınız. Sonraki günlerde resmi birliğinizi düzenlemeye başlayacaksınız. Gerginliğinizin gittikçe arttığını hissetseniz ve evinizde bazı çatışmalar çıksa bile, kayınpederiniz büyük bir iyimserlikle katılacak.

Satürn'ün çocukları gezegensel hareketlerin etkisini alacak. Harika haberler ve yeniliklerle gelecekler. Bu hafta ekstra bir mali ödül bekleyebilirsiniz. Profesyonel başarı alanınızdaki Yeni Ay, kariyerinizde yeni bir yola başlamanız için size büyük olanaklar sağlayacak. Hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olmak için filizlenecek tohumları ekmeye başlama zamanı. Yaratıcı bir proje üzerinde çalışıyorsanız, mükemmel haberler bekleyebilirsiniz.