GAZETTE YOUTUBE CANLI

Oğlak’ları 15-21 Haziran 2020’de Neler Bekliyor?

Sevgili Oğlak, bu hafta bir yenilik olacak. Hatta bir çocuğun saflığı ve açık yürekli enerjisi ile olacak. Bu hafta genellikle olumlu olacak. Ancak ‘nereye gittiğinize baktığınızdan’ emin olmak için kendinize zaman ayırmanız önemli.

Pazartesi ve Salı
Hedefleriniz hakkında dengeli, rasyonel bir düşünce getirecek. Kariyerinizde, üretkenliği ve ekip çalışmasını geliştirmek için fikirlerinizle amirleri etkileyebilirsiniz. Şimdi bir terfi veya ücret artışı istemek, sınavlara girmek ve yeni bir pozisyona başvurmak için doğru zaman. Ayrıca gözetiminiz veya bakımınız altındaki insanları da kazanabilirsiniz. Yani bu başkalarını ikna etmek, teşvik etmek, öğretmek ve eğitmek için iyi bir zaman.

Çarşamba-Pazar 
Kazanmak için güçlü bir rekabet arzusu getirecek. Şimdi başlattığınız hemen hemen her işlem başarılı olacak. Bu hafta, kararlı eylemler yapmak, önemli kararlar vermek, liderlik yapmak ve servetinizi artırmak için doğru bir zaman. Kişisel, maddi veya manevi büyüme fırsatlarından yararlanmak için cesaret ve iyi yargıya güvenebilirsiniz. Mevcut ilişkilerinizin tarihlendirilmesi ve iyileştirilmesi için özellikle iyi bir zaman.