GAZETTE YOUTUBE CANLI

Oğlak’ları 18-24 Mayıs 2020’de Neler Bekliyor?

Sevgili Oğlak, bu hafta enerjinizi mali durumunuz ve profesyonel yaşamınız arasında paylaşacaksınız. Giderleri karşılamanız ve aynı zamanda işyerinizde artan yükümlülük ve sorumluluklarla karşı karşıya kalmanız gerekebilir; bu durum oldukça yorucu çalışma saatlerine yol açacak. Kişisel ve sosyal yaşamınız bunun panzehiridir. Yorgunluğa rağmen engellerin üstesinden gelebileceksiniz. Haftanın sonunda, arkadaşlarınızla keyfini çıkarın ve endişelerinizi unutun.

AŞK
Aşk hayatında, işleri düzeltmenin zamanı geldi. Bekleyen sorunları netleştirin ve eşinizle kavga etmelerine neden olmalarına izin vermeyin. Kendinizi nasıl ifade ettiğinize dikkat edin. Bir fikir, doğru şekilde iletilmezse, birini ikna etmek için yeterli olmaz. Bekarsanız, romantik ruh haliniz sizi yukarı kaldırır ve gizleyemezsiniz. Cazibeniz dikkat çekiyor ve harika gelişmelerin temelini oluşturuyor.

PARA VE KARİYER
Profesyonel yaşamınızda sıkı çalışma ve kendine güven ödüllendirilecek. Şimdilik, denemeye devam edin ve işbirliklerini bir kenara koyun. Etrafınızdaki insanlar sizi destekleyemez, bu yüzden çok dikkatli olun. Mali durumunuzda dikkatli hareketler yapın ve planlarınızı başkalarına açıklamayın. Bunun için henüz zaman gelmedi.