GAZETTE YOUTUBE CANLI

Oğlak’ları 29 Haziran-5 Temmuz 2020’de Neler Bekliyor?

Sevgili Oğlak, bu hafta çok fazla şeye dikkat etmeye çalışmaktan vazgeçmelisiniz. Mali durumunuzun daha dengeli olması gerekebilir, dikkat ettiğinizden emin olun.

Pazartesi ve Cuma
Artan güç ve etki olumlu değişim ve başarı getirecek. Manevi ve kişisel gelişim, zenginlik ve kariyer gelişimi mümkün. Hayatınızdaki bir şeyi düzeltmek için güçlü bir dürtü, tam da bunu yapma fırsatı ile çakışacak. Akışa devam edin ve önünüzde açılan fırsatlardan tam olarak yararlanın. İnsanları ortak fayda için birlikte çalışmaya teşvik edebilir veya motive edebilirsiniz.

Cumartesi-Pazar
Bir heyecan, olumlu değişim ve daha fazla kişisel özgürlük zamanı. Normal faaliyetlerinizden tamamen farklı bir şey yaparak, rutinden kurtulmak için güçlü bir dürtü hissedeceksiniz. Esneklik ve açık fikirlilik hoş sürprizler ve heyecan verici deneyimler getirecek. Bilinciniz daha yüksek titreşimlere açık olacak, belki de daha fazla öz farkındalık veya hatta psişik algı ile sonuçlanacak.

Etiketler:
Burçlar, burç yorumu, günlük burç yorumları, astroloji, koç burcu, boğa burcu, ikizler burcu, yengeç burcu, aslan burcu, başak burcu, terazi burcu, akrep burcu, yay burcu, oğlak burcu, kova burcu, balık burcu