GAZETTE YOUTUBE CANLI

“Ramsey” ve “Doyuyo”M1 Adana’da

M1 Adana AVM, sahip olduğu 200’ün üzerindeki zengin mağaza zinciri ve kaliteli markaları arasına yenilerini ekledi.

 HABER MERKEZİ-Erkek giyimin dünya çapında tanınan markası “RAMSEY” ve Türkiye’de AVM Food Court konseptlerine farklı bir soluk kazandıran  “DOYUYO” M1 Adana AVM’de hizmete girdi.

 

 Dünya genelinde yaşanan ekonomik daralma ve sorunlar pek çok sektörü olumsuz yönde etkilerken M1 Adana Alışveriş Merkezi doluluk oranlarını en üst düzeyde tutarak ulusal ve uluslararası düzeyde yeni markalara ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Tüm dünyayı olumsuz etkileyen korona virüs salgınına rağmen son 6 ay içinde, M1 Adana AVM’de hizmete giren onlarca markaya ek olarak Erkek giyimin dünya markası  “RAMSEY” ve Pardo Food  grubunun AVM’lere yeni bir soluk kazandıran markası “ DOYUYO”  M1 Adana’da ziyaretçilerini bekliyor.

 

Türkiye’den dünyaya uzanan erkek markası: “RAMSEY”

 

Türkiye’nin önde gelen erkek giyim markası “RAMSEY” günümüzde sadece Türk erkeklerinin değil Rusya ve Türk Cumhuriyetleri’nden Kuzey Afrika ve Balkanlar’a kadar geniş bir coğrafyanın çekim merkezi haline gelen 26 ülkede 155 satış noktası ile faaliyet gösteren dev bir marka…

 Kuruluş hikayesi 1970’li yıllarda dünyanın moda başkentlerinden Londra’ya uzanan Ramsey, şık, kaliteli, yenilikçi ve tasarım odaklı koleksiyonları ile erkek modasında farklılaşan yanı ile öne çıkıyor.

 Dünya moda trendlerini yakından gözleyen ve erkeğin gündüzden geceye modaya dair tüm beklentilerine cevap veren koleksiyon anlayışıyla Ramsey, erkeklere aynı zamanda özel bir yaşam tarzı sunuyor.