16-22 Kasım 2020 Yengeç Haftalık Burç

Sevgili Yengeç, yüreğinizde Güneş parlıyor. Bu Pazartesiden itibaren ilişkileriniz size gerçek bir tatmin duygusu getirecek. Henüz tatmadığınız duyguların tadına varacaksınız. Hayatın size hala güzel sürprizler verebileceğini gördüğünüzde kendinizi çok şanslı hissedeceksiniz. Bekarsanız, tahmininiz daha fazla anlayış, mutluluk ve gençliğin geleceğini öngörür.Çevrenizdeki diğer yalnız kalplerle duygusal bağ hissine ulaşmak için fazla bir şey yapmanız gerekmeyecek.

Şirketiniz için size iyi hisler veren kişileri işe almaya yatkın olacaksınız. Ancak özgeçmişleri olması gerektiği kadar parlak değil. Altıncı hissiniz sizi doğru yola götürüyor ve diğer insanların tamamen neyi gözden kaçıracağını görebiliyorsunuz.

Satış temsilcileri için kolay bir hedef olacaksınız. Oldukça saf bir birey olacaksınız, reklamları hiç sorgulamayacaksınız ve sonunda daha kolay bir hayat yaşamak için yeni öğelere ihtiyacınız olduğunu düşüneceksiniz. Tüketiciliğiniz derinleşecek ve para harcamaya ikna edilmeniz kolay olacak. Dikkatli olun.