Gözyaşlarıyla sabahı beklemeyenler anlamazlar -2- - ASLI MERCAN SARI

18 Ocak 2017 Çarşamba 09:34

Belli mi olur, bakarsınız günün birinde göresiniz gelir beni diye fotoğraf albümünde resimlerimi de bırakıyorum size. Bilen bilir çok severim anı resmetmeyi. Çocukluğumdaki beni bırakıyorum size, ilk günlerimdeki beni ve birkaç anımın olduğu sayfaları; hatta kendi ellerimle çektiğim bazı fotoğraflarımı da bırakıyorum; bakarsınız. Beni unutacağınızı bilsem de bırakıyorum çünkü hayat bu ilk gün ağlanır sızlanır ikinci gün yemekler tatlılar üçüncü gün irmik helvası ne olur lahmacun verin her gün demişimdir hep çünkü glüten diyetimde vardı ekmekte yiyemezdim kokardı burnuma burcu burcu...

Ben gidiyorum mailem…

Geçmiş zamanlardan kalma bir sürü videokaset var yine televizyon sehpasının çekmecesinde, bol bol anların videoları çekmiştik yaa onlar işte hoş babamda da vardır onlar. Özlersiniz İzlersiniz diye Bırakıyorum Malum Belki Bunlar Son sevinçlerim gülüşlerim.

Ben gidiyorum ölüm nedenim yalnızlık ağrılarım çalmayan telefonlarım dostlarım akrabalarım nerede ölüyorum…

Merak Ediyorsunuz Değil Mi Gittiğim Yeri Aslında Hiçte Bilinmedik Yer Değil, Hani Bazıları Gider Fatiha Okurlar Cenaze Namazını Kılarlar Cansız Bedeninin Üzerine Toprak Atarlar Onu Toprak Altında Yalnız Bırakırlar Şuan Size Tanıdık Gelmiştir Değil mi? Ne O Gözleriniz mi doldu Yoksa?

Affedin Beni Sizi Ağlatmak İstemezdim Ne kadarda canım yansa da ağrılarım durdurmasa da güçlüyüm ben doğruyum ben dürüstüm ben ölüm mü koyacak bana… Hıçkırıklara Mı Boğuldunuz yapmayın hayat bu. Ben Sözümü Tuttum sizlere ELVADA YAVRUM AİLEM EŞİM İLK HEYECANLARIM İLK GÜLÜŞLERİM İLK SAVAŞIM İLK HÜZNÜM SON VEDAM

Sizleri seviyorum artık dönmem mümkün değil artık gidiyorum Bu da cesur insanların işi, bu da hislerinden korkmayan insanların işi. Yani korkak olmamayı öğreneceksin önce, önce cesur olmayı. Önce düşündüğün insan olmayı öğreneceksin ki, insanlar gerçekten kim olduğunu anlasınlar.

O yüzdendir ki insan önce idealize ettiği insan olmayı öğrenmeli, doğru ya da yanlışlarıyla. Doğru ya da yanlış hareket etmek hiç hareket etmemekten daha iyi değil midir? Yaşayıp öğrenmek, hiç yaşamamak tansa daha iyi değil midir? Cevapsız sorular yerine yanlışta olsa bir cevabı olan sorular daha iyi değil midir? O YÜZDEN AZİZİM KABULLENDİM BEN ÖLÜMÜ, HAYATI, OYUNLARI CESUR OLDUM GERÇEKÇİ OLDUM. YA ŞİMDİ ÇOK ŞÜKÜR AYAKTAYIM DİMDİK! Çok şükür sen her şeyi bilen gören rabbim çok şükür.

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.