2020 Ağustos Ayında Bizi Neler Bekliyor? - ASTROLOG PEARL SİRİUS

28 Temmuz 2020 Salı 02:27

Temmuz ayı hepimiz için zorlu bir aydı.  Oğlak-Yengeç tutulma döngüsünün güçlü vurgusu ile Satürn'ün Kova'daki retrosu bizleri bayağı zorladı. 

Neyse ki, gezegenler bize çok ihtiyaç duyulan bir tatille rahatlama verirken, evren ağustos ayında lehimize olacak. Ağustos ayında, eylemlerimizi tutkularımızla somut gerçekliğe dönüştürmek için birleştirebileceğiz.
3 Ağustos'ta Kova'daki Dolunay, tatmin ve aydınlatma vaadine işaret ediyor. Son 6 aydır yaptığımız zor işten para kazanmanın en iyi zamanı olacak. Duygularımız, genellikle dolunay ışığı altında tüm zamanların en yüksek seviyesini yaşayacak. Ancak Kova'nın Hava grubundan olduğunu hatırlatmak isterim.
Kalbimiz yerine mantığımızla düşüneceğiz. Küçük bir uyarı; egoyu ve çok uzak durmayı bırakmanız gerekiyor.
Dikkat edilmesi gereken bir şey, ağustos ayının hükümdarı Güneş’in, Uranüs'e gergin açısı.

Dahice bakış açıları yıldırım hızında ilerlerken, bu elektrik tam anlamıyla vücudunuzu sarsabilir.

Şaka değil; hepimizin doğal, fiziksel dünyaya uyum sağlamamız ve tam olarak doğru olmayan her şeyi not almamız gerekir.
4 Ağustos’ta, Merkür Aslan’a girer ve bizi güvenle ateşler. 4 Ağustos'tan ayın geri kalanına kadar, ışığınızın parlamasına ve bir aslan kükremesine izin vermeye hazır olun. Kendini ifade etme artık hayatımıza biraz yetenek katan teatral konuşmalar ve hikaye anlatımı ile renkli olacak.
Venüs, duyguları gerçeğe dönüştürmek için 7 Ağustos'ta Yengeç’e girecek. Venüs tamamen benlik saygısı, para, sevgi ve değerlerle ilgilidir ve sezgisel Yengeç’e geçtiğinde bu şeylere neredeyse psişik bir içgörü verir.

Yine de her şeyi kişisel olarak alma eğilimi var.

Özellikle de reddetme.

Anahtarınız, kendinizi güvende ve korunmuş hissettiren arkadaşlarınızı beslemektir.
ağustos ayında, sizi güvensiz hissettiren bir şey varsa, Yengeç’teki Venüs içgüdülerinizi onurlandırmanızı ister. Bununla birlikte, kendinize çok öznel olup olmadığınızı sormak için pratik yapmak isteyebilirsiniz.
Doğum haritalarımızdaki 4 asteroitten biri olan Vesta, içimizdeki sanatçıyı ortaya çıkabilir. Vesta, evi ve ocağı yönetirken, Aslan'da yaratıcılığımızı kutsal alanımıza getirmemizi istiyor. Bütün ay, bu asteroit sevinç yaratma konusuna ışık tutacak.

Ancak ışıkla birlikte gölgeler de gelir. 12'nci gölgeyle yüz yüze gelirseniz şaşırmayın. Oğlak’taki Satürn, Koç'taki Şiron'a açı yaparken, savunmalarınız tetiklenir ve kalıtsal korkular yüzeye çıkabilir. Daha spesifik olarak, beklentileri karşılamama korkusu, ciddiye alınmama korkusu, yanlış bir şey yapma korkusu gibi...
Gevşeyin! Aksi halde Şiron Satürn'e açı yaptığında, kendi sertliğiniz veya başarısızlığı önemsiz görürseniz, sizi kolayca aşağıya çekebilir.
Aslında ne kadar esnek olursanız o kadar iyidir.

En azından ayın ikinci yarısında.

ŞOK GELİŞMELERE, SKANDALLARA HAZIR OLUN!

Uranüs, 15 Ağustos’ta geriye döndüğünde toplayabileceğiniz tüm zihinsel el becerilerine ihtiyacınız olacak. Sürpriz gezegeninin Boğa burcunda 6 yıl daha geçirmesine rağmen, 5 aylık retro maddi dünyamızdaki şeyleri sallayacak. Şoklar, skandallar, parçalanmalar ve atılımlar bizi radikal değişimlerle patlatacak, bu yüzden hepimizin zihnimizi açması ve bu süreçte gelişmesi gerekecek.
Özeleştirinin 22 Ağustos Güneş'in Başak burcuna girmesi, ayrıntılara bir mikroskop götürür ve gerçekte bitmemiş bir işi işaret eder. Başak'ın pratik dünyevi enerjisi, dökülen süt üzerinde ağlamanın faydası olmadığını bilir. Bunun yerine, organize olma ve olasılıkları ve sonları temizleme zamanıdır.
25 Ağustos'ta her zamankinden daha fazla motive hissedebilirsiniz. İlk çeyrek ay, Akrep'in son derecesinden Yay'ın ilk derecesine kadar büyüdükçe, momentum bir atılıma doğru ilerleyecek.
Şimdi korkacak tek şey hareketsizlik! Niyetlerinizi belirleme ve okunuzu hedefe doğru atmaya izin verme zamanı.

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI