21 Haziran Güneş Tutulması ve Koronavirüs Pandemisi - ASTROLOG PEARL SİRİUS

19 Haziran 2020 Cuma 00:38

Güneş tutulması, Ay'ın Dünya ve Güneş arasında geçtiği düzenli yeni bir ay gibidir. Ayrıca Güneş tutulması daha güçlüdür, çünkü Ay Güneş'i karartmakta. Güneş Tutulması, halka şeklindeki bir Güneş tutulmasıdır, bu nedenle tüm Güneş kararmayacak. Bu tür kısmi tutulmada, Ay'ın görünen çapı Güneş'ten daha küçük olacak ve tutulan Güneş'in etrafında bir ışık halkası bırakacak.

Gök biliminin, en güçlü ve en önemli yönü Güneş’e eşlik eden Ay.

Bu da tam olarak, tüm olasılıkların masada olduğu ve kendinizi geleceğe yönelik yeni planların ön saflarına yerleştirebileceğiniz anlamına gelir. Yeni bir başlangıç ​​yapmak için ideal zaman, bu nedenle yeni hedeflerinizi bir kağıda yazın. İlerlemenin yeni ve yaratıcı yollarını ararken eski alışkanlıklarınızı ve davranışlarınızı sorgulayın.

21 Haziran 2020 Pazar günü Yengeç burcunda bir güneş tutulması olacak. Güneş tutulması üzerindeki ana etki, Satürn gezegeninden geliyor ve kişisel özgürlük ve sorumluluk arasında, kendini ifade etme ve kısıtlama arasında bir dengesizliğe neden oluyor.
Yeni Ay, Güneş tutulması, inisiyatif ve coşku veren bir yıldıza katılıyor, aynı zamanda zevk arayışı, dürtüsellik ve pervasızlığa da eğilim gösteriyor.

21 Haziran Güneş Tutulmasının ana teması, kişisel özgürlüğü, kendini ifade etmeyi, değişen kısıtlama ve sorumluluk seviyeleriyle dengeleme ön planda olacak. Artan gerilimi önlemek için esneklik ve uyum gerekebilir.

Bu da, Satürn'ün, özellikle koronavirüs pandemisi ile ilgili olarak yeni kişisel özgürlüklere veya yeni kısıtlamalara karşı dikkatli ve sorumlu bir yaklaşıma ihtiyaç duyulacağına işaret.

21 Haziranda gerçekleşecek Güneş tutulmasının etkileri, taa ki 30 Temmuza kadar devam edecek.

Bulaştan korunmak ve hastalanmamak için günde 1 kez de olsa maydanoz çayı için.

Çünkü maydanoz bağışıklık sistemini canlandırır ve güçlendirir. Maydanozun  yanı sıra portakal da C vitamini açısından yüksek bir meyvedir.

Bulabildiğinizce tüketin.

Güneş tutulması, yapmak istedikleriniz ile yapmanız gerekenler arasında bir dengesizlik yaratır. Özgürlüğünüz veya kendinizi ifade etmeniz bazı kısıtlamalar ve yükümlülükler nedeniyle engellenebilir.
Bu tutulma evresinde özgürlüğün ve kısıtlamanın karışımı değişecek. Bu nedenle, daha fazla veya daha az sorumluluk veya ilerleme engeline uyum sağlarken esnek, uyarlanabilir ve açık fikirli olmak önemli. Sıkı çalışma, sabır, kendine hakim olma ve kendini disipline etme de gerekli.
Hastalık nedeniyle işten ayrılmanız gerekebilir veya hasta bir aile üyesine bakmak zorunda kalabilirsiniz. Sonuç olarak, kariyeriniz ile ilgili sıkıntı çekebilirsiniz.

Öte yandan, size işinizde ekstra sorumluluklar getirebilir, bu da kişisel yaşamınızda önemli bir şeyi kaçırmanıza neden olabilir.
Bir uzlaşma bulmaya çalışmak zor olacak, ancak küçük ayarlamalar bile dengeyi eski haline getirebilir. Erteleyerek değerli zamanınızı boşa harcamayın. Her seferinde bir şey alın ve önce en önemli sorumluluklarınıza odaklanın.

Ayrıca Merkür tarafından yönetilen tutulma; iletişim, pazar yeri, ilköğretim, ulaşım ve komşu ülkelerle olan ilişkileri gösterir.

Merkür; medya, süreli yayınlara, istihbarat toplayanlara ve posta işçileri de dahil olmak üzere habercilere hükmeder.

İfade özgürlüğü ve medyanın bağımsızlığı hükümetler ve hatta çok uluslu kuruluşlar tarafından kısıtlanabilir. Halk, yalanlara ve propagandaya maruz kalacak. Ulusal güvenlik adına insan hakları kaybedilecek. Eğer güçlüyseniz, daha savunmasız aile üyelerinizi ve arkadaşlarınızı korumanız gerekir.

Merkür, aynı zamanda gençliği, sekreterleri, tüccarları, öğretmenleri, gezginleri, dedikoduları ve hırsızları ifade eder.

Merkür'ün İkizler'deki enerjisi hareket, çok yönlülük ve değişkenlik enerjisidir. Güneş tutulması sırasında Merkür, retro modda İkizler'den geçer.

Su burcu Balık burcundan geçen Mars, tutulma üzerinde bir göz etkisi yaratır. Mars, eyleme yönelik gerçek bir savaşçıdır; bu nedenle Mars genellikle bu tutulmaya ilişkin dinamik olaylar başlatır.

Mars, güçlü Güneş'ten 4 derece uzakta. Bunun ışığında, bu güneşin etkisi önümüzdeki birkaç gün içinde gözlemlenecek.

İkizler bir hava burcudur.

Bu nedenle bazı bölgelerde şiddetli yağışlar görülebilirken, bazı bölgelerde su krizi görülecek. Merkür retrosu ile en fazla iletişim ve ulaşım etkilenecek.

GÜNEŞ TUTULMASI SIRASINDA YAPILMASI GEREKENLER

Astrolojik olarak Güneş Tutulması bazıları için yararlı olabilirken bazıları için olumsuz etkiler yaratabilir. Bunlardan bazıları:
Tutulma; evlilik, çocuk doğumu, terfi, yeni bir iş veya hayatta ani ilerleme gibi bazı bireyler için hayat değiştiren mutlu anlar getirebilir. Bazıları sevilen birinin ani ölümü, ayrılması, kritik hastalığın başlangıcı, cerrahi, kaza vb. gibi hayatın en kötü evresini yaşayabilir.
Hamilelik söz konusu olduğunda, anne adayına, bir tutulma sırasında gökyüzüne bakmanın düşük veya fetüste deformasyonlara neden olabileceğine inanıldığından, kendisi ve bebeğinin sağlığı için sıkı kurallara uyması tavsiye edilir.
Güneşin güçlü ışınları gözün retinasında kalıcı hasara yol açabileceğinden, toplam veya kısmi körlüğe neden olabileceğinden, Güneş Tutulmasını izlerken gözlük kullanılması tavsiye edilir.

21 Haziran’da Yengeç burcunda meydana gelecek Güneş Tutulmasının, Ay burcunuzun üzerindeki etkileri nasıl olacak:

Koç:

Tutulma Koç için 3. Evde gerçekleşecek. 3. Ev; cesaret, iletişim ve kardeşleri temsil ediyor. Bu yönleri göz önünde bulundurarak, Koçlar, umutlarınız için risklerden kaçının. Yaşlılar ile iletişiminizi kesmeyin. Kardeşlerinize daha fazla zaman ayırmanız gerekebilir. Şu bir gerçekki Güneş tutulması sizde çok olumsuz etki yaratmayabilir.

Boğa:

Tutulma Boğa için ikinci evde gerçekleşecek. 2. Ev, finans evidir. Bu da finansın bu aşamada önemli bir sorun olabileceğini göstermekte. Aile giderleriniz artabilir ve gereksiz giderleri gözden geçirmeniz gerekebilir. Gözlerinizle ilgili sorun yaşayabilirsiniz. İhmal etmeyin.

İkizler:

Güneş tutulması sizin burcunuzda yer alacak, bu da bazı sağlık sorunlarına davetiye çıkarabilir. Akciğer ile ilgili sorunlarla karşı karşıya olabilir ve bir doktora görünebilirsiniz. Finansal sorunlarınız, giderleriniz artabilir ve acil durum ihtiyaçlarınızı karşılamak için uygun düzenlemeler yapmanız gerekebilir.

Yengeç:

Tutulma, 12. Evinizde gerçekleşecek. Mali beklentilerinizi ileriye taşımak için aşırı risk almayın. Para kaybına uğrayabilirsiniz. Sağlık konusunda dikkatli olmanız gerekir. Küçük sorunları bile ihmal etmeyin. Komplikasyonu önlemek için hemen gerekli düzeltici önlemle tedavi edin.

Aslan:

Güneş tutulmasının 11. Evde meydana gelmesiyle, aşırı parasal kazançlar sizi mali açıdan istikrarlı hale getirebilir. Nakit girişleri tüm uzun vadeli arzularınızı yerine getirebilir. Buna eklemek için, kişisel ilişkiler keyifli ve uyumlu bir zaman geçebilir.

Başak:

Güneş tutulması, meslek ve şöhreti yöneten 10. Evde gerçekleşecek. Mesleki cephede bazı zorlu anlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. İşinizde tatmin edici sonuçlar elde etmek için kendi çalışma stratejinizi yeniden değerlendirmeniz gerekebilir. Yeni müşterilerle etkileşim kurarken daha dikkatli olmanız gerekebilir.

Terazi:

Güneş tutulması 9. Evde gerçekleşecek. Ve eğer bu evde büyük bir gezegen yerleşmemişse, genel olarak umutlarınızı zorlamak için daha fazla çaba sarf etmeniz gerekebilir. Ancak, aynı gereksiz riskleri önlemek için ihtiyati adımlar atmanız gerekebilir. Sağlığınızla ilgili en ufak sıkıntıda doktorunuza başvurun.

Akrep:

Tutulma 8. Evde gerçekleşecek, sağlık endişeleriniz artabilir. Finans ve iç sorunlar karşısında savunmasız kalabilir ve aile içinde uyumu bozabilir. Herhangi bir anlaşmazlığı önlemek için, incelikle ve sabırla sorunları çözmeniz gerekebilir. Yeni yatırımlar için uygun zaman olmayabilir.

Yay:

Güneş tutulması 7. Evde gerçekleşecek. Geçmiş kısıtlamalar endişe için bir neden olmayabilir. Profesyonel cephede birşeyler olumlu yeni görevler ile size emanet olabilir. Yaşlılar geçmiş çabalarınızı takdir etmetiyebilir. Uygun koşullara rağmen sağlık açısından sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Oğlak:

Tutulma 6.Evde gerçekleşecek. Bu tutulma sizin için büyük bir atılım olabilir. İyileşme şansınızı artırabilir ve bir şeylerin sizin için olumlu çalışmasına neden olabilir. Ancak sabır başarının anahtarıdır ve daha fazla hamle yapmadan önce iyi araştırma yapmanızda yarar var.

Kova:

5. Evde Güneş tutulmasının meydana gelmesi ilişkilerinizde bazı farklılıklar getirebilir. Bu nedenle, ilişkinizin uyumunu bozmadan kırılgan durumu özenle ele almanız gerekiyor. Finansal istikrar, rutin ve acil harcamalarınız arasındaki dengeyi sağlamak için sizi kolaylaştırabilir. Ancak önemli bir parasal kazanç olmayabilir.

Balık:

4. Evinizi etkileyen Güneş tutulması iç işlerinize karşı daha dikkatli olmanızı sağlayabilir. Profesyoneller, iş yerindeki konumlarını korumak için çok mücadele edecekler ve yorucu bir dönemden geçmenize neden olabilir. Bu dönemde önemli bir kazanım öngörülmüyor. Geçmiş hastalıklar rahatsızlık vermeye başlayabilir. İhmal etmeyin.

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI