5 Temmuz Ay Tutulması Hangi Burçları Etkileyecek? - ASTROLOG PEARL SİRİUS

2 Temmuz 2020 Perşembe 00:05

Oğlak burcunda 5 Temmuz 2020 Ay Tutulması ile 2 yıllık bir döngüyü kapatacağız.

13 Temmuz 2018'de başlayan güçlü bir değişim enerjisi vardı ve bazılarınızın hayatını radikal değişikliklerle aşırı şekillerde etkiledi, bazılarınız için ise sonuçlar daha yumuşak geçti.

2020'nin sonraki aylarını bilinçli bir şekilde gözlemleyerek, bu tutulmanın kendi kişisel hikayeniz üzerindeki etkisini anlamalısınız.

5 Temmuz 2020 Ay Tutulması, diğer ay tutulmalarından bile daha fazla sonlarla ilgili olacak. Kargaşa yaratabilir gizli duyguları açığa çıkarabilir. Yıkım ve karanlığın sembolü olabilir. Ancak korkmayın.

İç dünyamız, kendimizi anlamak, zihnimizde gelişmek ve bazen tedavi etmek için erişmemiz gereken dünyadır. Sadece gölgelerimizle yüzleştiğimiz ve kucakladığımız zaman gerçek bir evrim, öz bilgi vardır ve Ay Tutulmaları bize bu süreçte yardım etmek için burada.

Bu özel durumda, tutulmanın hayatınızdaki etkisini tam olarak anlamak için 13 Temmuz 2018'e geri dönün. Neredeydiniz? O noktada yaşamınızı değiştiren hangi olaylar başladı? Hangi çatışmalarla uğraşıyordunuz? O dönemde ve son 2 yılda meydana gelen olaylardan daha fazlası, Temmuz tutulmasının hayatınızda oynayacağı enerjinin cevaplarıdır.

Bu tutulma, muhtemelen son iki yıldır üzerinde çalıştığınız bir döngünün sonu ile ilgili olacak.

Hayatınız değişebilir! Hayallerinizin sevgi ve yüksek titreşimlerle olduğundan emin olun, böylece daha iyi olur.

5 TEMMUZ AY TUTULMASI HÜKÜMETLERDE

VE SOSYAL YAPILARDA DEĞİŞİNE İŞARET EDEBİLİR

5 Temmuz Ay Tutulmasında, kişisel bir etkisi olmasına rağmen, bizi küresel olarak etkileyen ana enerji olacak. Bu enerji astrolojik olaya, ay tutulması ve ona bağlı zodyak burçlarına bağlı, bu durumda en önemlisi Oğlak , Yengeç ve Yay olacaktır.

Oğlak; sorumluluk, iş, hırs, yapı, azim, çaba ile bağlantılı; Yengeç ise aile, öz-sevgi, evimiz, köklerimiz ve atalarımızdır.

Güney düğümünde bulunan Yay enerjisi. Bu enerji, bırakmamız gerekenlere, kişisel felsefelere, ideallere ve yüksek öğrenime odaklanacak.

Küresel düzeyde, hükümetlerde ve sosyal yapılarda bir değişime işaret edebilir.

Bu tür dolunay tutulmasının yaşamlarımız üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olmadığına inanılmaktadır. Ancak yolumuzun yönünü değiştirmede hayati bir rol oynarlar.

Dolunay Tutulması, şanslı bir ay tutulmasıdır. İlişki sorunlarını çözmek ve yeni arkadaşlar edinmek için iyidir. Aile hayatı daha uyumlu ve destekleyici olmalıdır. Yaratıcı yeteneklerinizi keşfetmekten veya kendi işinizi kurmaktan yeni bir şey denemek için daha fazla kişisel özgürlüğünüz olmalıdır.

Özellikle 4 burcu olumsuz etkileyebilir:

İkizler

Sevgili İkizler, fiziksel ve zihinsel sağlık söz konusu olduğunda ekstra önlem almanız gerekir. Koronavirüs pandemisi sırasında sosyal aktiviteleri olabildiğince sınırlamanız önerilir. Daha fazla strese yol açabilecek solunum sorunları ile karşılaşabilirsiniz. Zihinsel sağlığınız da eşit dikkat gerektirir. Geçmişten ya da huzurunuzu tetikleyebilecek her şeyden bahsetmekten kaçının.

Terazi

Sevgili Terazi, Ay tutulması 3. Evinizi doğrudan etkileyecek. Bu ruhsal uyanıştan sapacağınız anlamına gelir. Dini faaliyetlere olan ilginiz aşağı yukarı olacak. Her sabah 10 ila 15 dakika dua edin. Kalıcı bir izlenim yaratabileceği için partnerinizle tartışmayın.

Akrep

Sevgili Akrep, 2. Eviniz üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olacak. Kazalara maruz kalabilir veya sağlığınız ile ilgili ciddi bir sorun yaratabileceği belirtilmekte. Paranın, elinizden hızlı bir şekilde çıkabileceği için finansal olarak sizin için en kötü zaman. İşyerinde barışı ve uyumu korumaya çalışma dönemi. Önümüzdeki günlerde bazı meslektaşlarınız size karşı bir araya gelebilir.

Kova

Sevgili Kova, 6 aydan fazla sıkıntı yaşayabilirsiniz. Ailenizdeki çocukların bu süre zarfında ekstra bakıma ihtiyaçları var. Çocuğunuz kariyerinde ve işinde aksiliklerle karşılaşacak. Aslında sağlık sorunları onu daha stresli hale getirecek. Romantik bir ilişkiniz varsa, eşinize farklılıklar yaşatın.

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI