BALIK’LARI 2020’DE NELER BEKLİYOR? - ASTROLOG PEARL SİRİUS

31 Aralık 2019 Salı 09:22

Sevgili Balık’lar, 2020'de kendiniz için iş yapıyorsanız sosyal hayatınıza, ağlarınıza ve iş hedeflerinize önemli bir odaklanma olacak.

Takım çabaları veya işbirliği odağınızda olacak ve bu konuda başarılı olabilirsiniz. Aynı zamanda, bu yıl arkadaşlarınızla, gruplarınızla veya ortaklarınızla bir iyileştirme yerine ulaşmanız için kapsamlı değişiklikler olabilir. Sosyal hayatınızda daha doğru bir şekilde yaşayabilmeniz için bir çeşit temizleme zamanı geldi ve bu sizin için çok önemli bir avantaj olacak. Bu yıl, sizi sürekli olarak güçlendirecek bağlantılar, ilişkiler ve projeler için yer açmakla ilgili olacak.

Bu yıl, bağlantılarınızın ve ağlarınızın anlamlı yeni hedeflere yol açabileceği bir yıl olabilir veya sizi faydalı bir yola götürebilirler. Arkadaşlarınız size yardımcı olabilir. Bir grubun liderliğini üstlenebilir, yeni ve heyecan verici bir çaba başlatabilir, arkadaşlıklarınızı ve sosyal yaşamınızı oldukça çarpıcı biçimde artırabilirsiniz. Sosyal hayatınızdaki en temelden, mutluluk hedefleriyle ve tutku projelerinizle yenileniyor olabilirsiniz. Neyse ki, bu yakın bağlantılar ve akrabalıkları geliştirmek için en iyi yıllardan biri ve bir ekip ya da grupla bağlantılar, yeni uzun vadeli girişimler ve heyecan verici sebepler, görevler için mükemmel.

Yıl ilerledikçe, sahnelerin ardında uzun vadeli bir girişimde bulunma çabaları güçlü olabilir. Büyük bir projeyi tamamlamak, zamanınızı çok fazla tüketebilir.

İstikrarlı ama tatmin edici bir arkadaşlık ya da sizi bu yıl neşelendiren bir sebep olabilir. Diğer yandan, çalışmalar, temaslar ve ulaşım, daha az tahmin edilebilir olmakla birlikte çoğu zaman ilham verici olma eğiliminde olacak.

2020'de çıkarlarınızın daha eklektik olduğunu keşfedebilirsiniz ve bu temanın gelecek yıllarda daha da güçlenmesi muhtemel. Tanışmalar, sınıf arkadaşları, kardeşler veya komşular hayatınıza sürpriz unsurlar getirebilir. Yeni teknolojiler veya yöntemler, ulaşım ve iletişim için yeni deneyimler veya kanallar açabilir ve belki de hayatınıza romantizm veya eğlence ve etkileyici kanallar getirebilir.

Düşünceleriniz ve fikirleriniz zaman zaman dağınık olabilir, ancak içsel aklınız ya da dehanızla bağlantı kurmak için yer açabilirsiniz. Bu yıl günlük işlerinizi yürütmek, öğrenmek, çalışmak, iletişim kurmak ve ilgilenmekle ilgili kendi kurallarınızı belirlemeniz gerekiyor. İlham almak yerine israfa yol açan tam bir rutin eksikliğiniz olabilir. Ancak şimdi şüphesiz bazı şeyleri biraz daha farklı yapmanız gerekiyor ve ölçülü olarak harika bir şekilde yaratıcı olabilirsiniz. Yeni bir iletişim kurmanın ve bağlantı kurmanın yolu size çok iyi hizmet verirken, Satürn, Bilinçaltı, Psikolojik Sorunlar ve Sırlar Evinize 21 Mart-1 Temmuz ve 17 Aralık tarihleri ​​arasında girdiğinde yabancılaşma eğilimi içinde olabilirsiniz veya ilginizde azalmalar olabilir. Burcunuzun bu evindeki Satürn, sizi sonlarla başa çıkarken ya da hayatınızın büyük bir döngüsünü bitirirken bulabilir. İhtiyacınız olanlara ve ihtiyaç duymadıklarınıza sıkı bir şekilde göz atmak, hayatınızı şekillendirmek için önümüzdeki birkaç yıl içinde gerçekleşecek.

2020 ilerledikçe, sosyal yaşamınıza daha az odaklanabilir ve evinize ya da aile yaşamınıza, yaşamınızın temel yapılarına daha fazla önem verilebilirsiniz. İç dünyanıza daha dikkatli ve gerçek bir dikkat çekmek için size büyük yarar sağlayabilir. Ayrıca işyeri dengesine özel önem vermeniz de gerekebilir. Kariyerinize veya itibarınıza, ayrıca sorumluluklarınıza tamamen yeni yollarla yaklaşma dönemi içerisine gireceksiniz.

Eylül ayından Kasım ayına kadar olan Mars retrosu boyunca gecikmeler yaşanabilir, ancak para meselelerinde önemli ilerleme kaydetme şansı yakalayacaksınız. Para meseleleri zor olabilir, ancak bazı gözden geçirmelerden sonra gelir durumunuzu düzeltmek için harika fırsatlarınız olacak. Kendi gelirinizi artırmak için motivasyonunuz güçlü bir yıl olacak. Finansal bağımsızlığa doğru çalışmak birçok yarar sağlayabilir. Pratik işlerinizi düzenlemek zihninizi gevşetmenize ve duygularınızı sakinleştirmenize yardımcı olabilir.

Jüpiter-Neptün bağlantısı, bu yıl ince bir bağlantı ancak sizin için özellikle yararlı olacak. 2020'de ciddi ve dikkatli düşünce ve ayarlamalar gerektiren sorunlar olsa da bu geçiş çabalarınızın faydalarını görmenize yardımcı olur ve aynı zamanda hedeflerinize ve hayallerinize yönelik çalışmaya ilham verir. Bu yıl ağlarınızda veya arkadaşlarınızla biraz daha fazla şefkat görmek, ruh halinizi ve amaç duygunuzu artırmak için yardımcı olabilir.

Mutlu bir 2020 yılı geçirmeniz dileğimle…

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI