Başak’ları 2020’de Neler Bekliyor? - ASTROLOG PEARL SİRİUS

25 Aralık 2019 Çarşamba 12:41

Sevgili Başak’lar, yaratıcılık, eğlence veya romantizm dünyanız 2020'de değişiyor. Sıfırdan inşa etmeniz gerekebilir ve bunu gerçekleştirmek için emrinizde güçlü araçlar ve yoğun bir motivasyonunuz olacak.

2020, artık size iyi hizmet etmeyen yapıları parçalama ve ardından ‘yeni sizi’ destekleyen yeni yapılar inşa etme yılı. 2020, kendinizi ifade etmek için geliştirilmiş kanalların yanı sıra değerinize ve yaratıcılığınıza daha güçlü bir güvence bulacaksınız. Neyi ve kimi sevdiğinizi daha güçlü bir şekilde hissedebilirsiniz.

Hobiler, aşk işleri, çocuklar, eğlence, sanat eserleri ve eğlence programları, bu yıl derin, kalıcı ve olumlu şekillerde dönüşen alanlarınız olacak. Bunlara daha fazla bilgi, hırs ve güven ile yaklaşacaksınız. Ayrıca hayalinizdeki hedefleri yönlendirmek, yönetmek ve izlemek için yeni zorluklar üstleneceksiniz. Bu isteminizin yeniden bir marka haline gelmesi muhtemel.

Venüs, Nisan ayından başlayarak burcunuzun üstünde ekstra zaman harcayacak ve kariyeriniz, mesleğiniz, ününüz veya uzun vadeli hedeflerinizin peşinde koşmanızı teşvik edecek. Venüs, birçok yönden, bu konulardaki memnuniyetinize ne kadar iyi katıldığınızın gözden geçirilmesini isteyecek. Bu, otomatik pilot üzerinde çalışıyor olmanız ve görevlerinizi yerine getirirken, zevk almanın mümkün olduğunu unutmanız durumunda gerçekleşir.

Mayıs ayında, Kuzey Düğümü Eğlence, Romantizm ve Yaratıcılık Evinize girecek ve 2022 Ocak ayına kadar, en büyük zorlukların ve ödüllerin bazılarının profesyonel ve kamu yaşamınıza daha iyi bakmanız için kendinizi motive etmekten kaynaklandığını keşfedeceksiniz ve hepsi Mayıs ayında başlayacak. Aşk ve ortaklık, bu yıl farklı kurallarla oynadıkça yeni bir seviyeye geçecek. Bir ortaklığınızda ya da evliliğinizde ilham, romantizm, eğlence ve keşifleri destekleyen zarif, güzel bir Jüpiter-Neptün geçişinden faydalanacaksınız. Bu enerji bir şeyi kilitlemeyi veya bir ilişkinin ayrıntılarını tanımlamayı tercih eden bir enerji olmayacak. Bunun yerine, kendinize ve hayatınızdaki özel birine verdiğiniz değeri görmenize yardımcı olacak. Bir kişiye veya özel bir projeye aşık olmak 2020'de olası.

Aynı zamanda, Jüpiter ve Plüton, Mart ayından Kasım ayına kadar Neşe Evinizde güçlerini birleştirecek ve sevincinizi sürdürerek hayatınızı iyileştirme kararlılığınız güçlü olacak. Artık sizi hiç bir şey durduramaz. Yaratıcılığınız artacak. Sevincinizi; yaşamınızda yaratıcı bir projeye, romantik ilişkilere, çocuklar, eğlence ya da özel bir eğlenceye, hobiye aktaracaksınız. Ocak ayındaki burcunuzun bu alanında Satürn ve Plüton’un buluşması ile yeni bir başlangıç ​​anıyla başlayabilir. Birtakım olaylar, sizi tamamen farklı şeyler yapma ihtiyacı konusunda uyaracak. Neyse ki, Jüpiter Plüton ile bir araya gelecek ve yeniden inşa etme, iyileştirme tutkunuz yeniden körüklenecek. Son yıllarda Neşe, Eğlence ve Oyun Evinizde ilerleyen ağır, ciddi gezegenlerle her şeyi ciddiye almaya başladınız. Bu evdeki Jüpiter ve Satürn'ün ortadan kalkmasıyla birlikte, bu eğilim devam edecek. Ancak 2020’de çok daha eğlenceli olacak.

Bu yıl etkileşimlerinizin sorumlu ve romantik unsurlarını çok başarılı bir şekilde birleştirebilirsiniz. Kaynaklarınızın ve destek sistemlerinizin yeniden düşünülmesi ya da değiştirilmesi, 2020'nin ikinci yarısında sırayla olabilir ve bu ödüllendirici bir süreç olacak. Daha sağlıklı, basitleştirilmiş ve daha verimli bir günlük rutine doğru ilerleyeceksiniz. Satürn, bu yıl İş ve Sağlık Evinize yavaş yavaş giriyor ve Aralık ayında, Satürn Jüpiter'in yaklaşık bir yıl boyunca taşınmasından hemen önce bu evde uzun vadeli bir misafir olarak bulunacak. Sağlıklı bir yaşam tarzı değişimine başlamak ya da bir işi iyi yapmak için kendinizi disipline etmek için güçlü bir zaman olacak ve 2021'de daha da gelişecek. Artan öz disiplin ve memnuniyet 2020'de hayatınızı düzene sokmak iyi hissettirecek.

Mutlu bir 2020 yılı geçirmeniz dileğimle…

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI