Boğa'ları 2020’de Neler Bekliyor? - ASTROLOG PEARL SİRİUS

21 Aralık 2019 Cumartesi 00:44

2020 yılı, olağan rutinden vazgeçtiğiniz bir yıl olacak. Ve bunu başka bir seviyeye taşıyacaksınız. Kural kıran Uranüs burcunuzda geçişine devam edecek ve yaşamınıza farklı bir yaklaşım getirecek.

Jüpiter, Satürn ve Plüton, görüşünüzü değiştirmenize ve deneyimlerinizi zenginleştirmenize yardımcı olacak. Yeni kurslar veya eğitim için olduğu kadar sesiniz için de güçlü bir zaman. Herkes, söyleyecekleriniz ve paylaşacaklarınızla ilgilenecekler. Düşüncenizin, inanç sistemlerinizin, tutumlarınızın, seyahatiniz veya eğitiminizin ağırlığının bir kısmı, 2020'de sizi daha derinden eğlenmek için özgür bırakacak. Arzularınızı benimseyecek ve onların peşinden koşmanın yollarını bulacaksınız. Özellikle bunlar; yeni fikirler, seyahatler, yaklaşımlar ve becerilerle ilgili olabilir. Aynı zamanda, yeni bir tema 2020'de hayatınıza girecek ve bir kariyer zirvesi ya da dönüm noktası ile ilgili olabilir. Satürn, Aralık ortasına kadar Jüpiter ise neredeyse bir yıl boyunca kalacak. Bu iş demektir. Özellikle Boğa Yükselenleri için, yeni bir platforma adım atmanın ve sorumluluk almanın zamanı geldi.

Dış dünyaya karşı sorumluluklarınızı ışığa ve bazen de sınamaya getirebilir. İnşa ettiğiniz yapılar, kariyeriniz veya itibarınız için sizin için çok önemli bir dönem. Bu, kariyer cephelerinde, başarıda, tanınmada ve yeni sorumluluklarda hasat zamanı olabilir. Başkaları sizi daha ciddiye alacak, bu da faydalı olabilir. Ancak zaman zaman stresli olabilir. Kötü geçmiş kararlarınızın gün ışığına çıktığı zaman da olabilir. Bu önemli geçiş sırasında kuralları takip etmek ve organize olmanız da yarar var.

Yaz ve Güz ayları, eğitim veya iletişimde başladığınız şeyi bitirmek için aktif bir dönem olacak. Bazı geri bildirimler olabilir, ancak aynı zamanda önemli düzenlemelerin de zamanı. Geleceğinizi belirleyen bazı çalışmalar yapacaksınız. Ayrıca hayatınızı yeni görüşler, yaklaşımlar ve vizyonlarla değiştirebilirsiniz.

Yeni veya yenilenmiş bir tutku projesi için güçlü bir zaman. Daha fazla anlam ve motivasyon arıyorsanız, 2020'de bulma ihtimaliniz yüksek. Odaklanmaya odaklanacaksınız. Bir projeyi veya araştırmayı genişletmek, zaman zaman her şeyi tüketse de çok faydalı olabilir.

Boğa ayının ilk günlerinde doğanlar, aşırı eğitime ve gergin bir eğilime dikkat edin. Özellikle Uranüs enerjisine alışkın değilsiniz ve zaman zaman sakinliğinizi kaybedebilirsiniz ve size bedelini ağır ödetebilir.

Temel şekillerde değişiyorsunuz ve bu heyecan verici, ancak bazen etrafınızdaki insanlar, özellikle de uzun süredir tanıdıklarınız, kendilerini size karşı yabancı hissedebilir.

Kariyeriniz değişebilir. Yeni bir işe başlamadan önce bitmemiş işlerle ilgilenmek zorundasınız. 2020 yılında mümkün olduğunca çok şey öğrenin ve bu geçiş döneminde gerçekten sevdiğiniz şeylerle çaba gösterin.

Satürn Ocak ayında Plüton'a geçecek. Bu özellik başarılı olmak ve başarmak için baskı getirebilir. Daha iyi, daha uygun veya daha alakalı olması için yeniden oluşturabilmeniz için bir şeyi parçalıyor olabilirsiniz. Bu uyum, burcunuzla uyum içinde olduğu için Boğa, çoğu burca göre daha kolay hissedebiliyor. Özel bir kurs, eğitim, proje ya da yayıncılıkla ilgili disiplinli olacaksınız. Yepyeni bir vizyona yol açan olaylar meydana gelecek. Hayatınızı yeni bir şekilde göreceksiniz ve tutum veya inanç sisteminiz ve bakış açınız kökten değişebilir.

Şubat-Ekim ayı arasında gerçekleşecek Jüpiter Neptün Yarı Üçgen açısı, amaçlarınızı yerine getirirken ahlaki ve manevi değerlerinizi kabul etmenizi isteyecek. İdealist ve insani hedeflerle bağlantı kurma zamanı. Çok farklı kökenlerden insanlarla, kendi perspektiflerinden öğrenerek bağlantılar kurabiliriz. Deneyimlerinizi ve aklınızı genişleteceksiniz. Size özel destek arkadaşlardan ve derneklerden gelecek. Konfor bölgenizin dışında büyümek, gelişmek, keşfetmek ve dışarı çıkmak için ilham alacaksınız. Bu yıl, ortak çıkarlar veya fikirlerle bağlanma için güçlü bir yıl. Arkadaşlıklar büyüyecek veya başlayacak. Ağ kurma, kurslar veya ders dışı etkinlikler size ilham veren yeni fikirleri ve insanları getirecek. Jüpiter, Plüton, Mart’tan Kasım’a kadar kendimizi veya koşullarımızı iyileştirecek, hedeflerimizi büyütecek. İyileştirmeler yapmak için kararlı olabiliriz. Yoğun emellerinizi uygun şekilde yönlendirirseniz, bu başarı için güçlü bir dönem olabilir.

Şimdi önemli bir şey başarabileceğimizin gerçek bir anlamı var. Bu enerjiyi önemli bir projeye odaklayabilirsiniz. Engellerin üstesinden gelmek için iyi bir dönem.

Jüpiter-Plüton, kendinizi zihinsel ve ruhsal düzlemlerde yeniden inşa etmenize ve yeniden keşfetmenize yardımcı olacak. Sizi yeni bir şeyler öğrenmeye veya yeni fikirler, yerler keşfetmeye teşvik eder. Hırsınız artacak ve yaptıklarınızdan zevk alacaksınız.

Hem motive hem de ilham almak için iyi bir zaman. Normunuz dışındaki insanlar ve deneyimler sizi etkileyecek. Artık erteleme veya inkar etme konusunda hoşgörüsüz değilsiniz. Şimdi büyüme, gelişme ve dönüşüm arzunuzu benimseyeceksiniz.

Jüpiter, Aralık 2019’da Satürn’e kavuştu. Bu geçiş size kariyeriniz, itibarınız, sorumluluklarınız veya yaşam yolu hedeflerinizle yeni başlamayla ilgili çok fazla güç getireceksiniz. Yapabileceklerinize gerçekçi bir bakış atmanın, konuları değerlendirmenin ve araştırmanın peşinde koşmanızın zamanı geldi.

Profesyonel veya kamu yaşamınız için harika bir öz disiplin zamanı ve hatta önemli bir dönem olabilir. Şimdi ve gelecek yılda başlayacaklarınız çok önemli ve uzun vadeli olabilir.

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI