Bolluk ve Bereketi Hayatımıza Nasıl Çekeriz?

Bolluk, Bereket ve Parayı Hayatımıza Nasıl Çekeriz? - ASTROLOG PEARL SİRİUS

21.09.2020 03:47 | Güncelleme Tarihi: 28.01.2024 00:17

Hemen hemen her yazımda Yeni Ay’ın, yeni projelere başlamak için mükemmel bir zaman olduğunu yazıyorum.

Yeni Ay ile büyüme, bolluk ve refah hedefiyle yeni bir işe başlarsanız, işinizle ilgili olumlu sonuçlar alırsınız.

Eylül ayındaki Yeni Ay, 17 Eylül’de Başak burcunda gerçekleşti.

Önem verdiğiniz, hayati önem taşıdığına inandığınız bir projeye veya işe başlamak için 17 Ekim’de Terazi burcunda gerçekleşecek Yeni Ay’ı beklemenizi öneririm.

Ve evrene sembolik bir talep oluşturmak gibi en güçlü niyetlerinizi aktarmak için harika bir fırsat. 

Kendinize bir “bolluk çeki” yazın.

Bir “bolluk çeki” doldurduğunuzda, bunun büyülü bir yanı olmayabilir. Ancak arzuladığınız bolluğu çekme güçlü niyetini gün ışığına çıkarmış olacaksınız.

Düşünceleriniz, duygularınız, inançlarınız ve eylemlerinizle, “çekim” ve “bolluk yasası”na bağlanabilecek bir titreşim yayacaksınız.

Bolluk çekleri, Yeni Ay'ın ilk 24 saati içinde doldurulur. Dikkate değer bir söz yazarsınız, hayatınızın en çok ihtiyaç duyduğunuz diğer alanlarında kendini gösterecek. 

PEKİ, BOLLUK ÇEKİ NASIL DOLDURULUR?

Normal banka çeklerinizden birini kullanabilirsiniz, çeklerinizin hala geçerli olup olmadığına bakmadan çek defterinizden birini kullanabilirsiniz.

Çek defteriniz yoksa, kendiniz bir tane çizebilirsiniz. Eğer çizemiyorsanız, arama motoru sayesinde internetten bir tane yazdırabileceğinizden korkmayın.

Bir bolluk kontrolünü tamamlama talimatları basit ve sezgilerinizi dinleyin, hemen ardından bunu kağıt üzerinde tezahür ettirin:

Yapmanız Gerekenler;

*Çeke tarih yazın,

*İsminizi ve almak istediğiniz miktarı hangi para biriminde istiyorsunuz o para biriminiz yazın. Tabi para istemiyorsanız,

*Arzuladığınızı yazın. (Güven, huzur, neşe, sevgi, hayatınızda eksik olan her neyse onu yazın.)


Bazı uzmanlar, kozmosun bizim için ne hazırladığını bilmediğimiz için miktar alanında rakam koymak yerine “Tam Ödendi” yazmamız gerektiğine işaret ediyor.

Öyleyse neden herhangi bir sınırlama koyalım ki? 

Bolluk çekini imzalarken ismimiz yerine "Bereket Yasası" yazmalıyız.

Çekinizi güvenli bir yere koyun ve unutun. 

Evren onu oradan alacak.


ÇEKİM YASASI NEDİR?

Çekim Yasası, olumlu veya olumsuz düşüncelerin bir kişinin hayatına olumlu veya olumsuz deneyimler getirdiği inancıdır.

Bir başka deyişle, Çekim Yasası zihin gücüdür.

Bolluk çeki, istediğimiz her şeyi hayatımıza çekebileceğimiz çekim ve bolluk yasasıyla yakından bağlantılıdır.

Çekim Yasası aracılığıyla, istediğimiz her şeyi başarabiliriz.

Tek yapmamız gereken, içimizde saklı olan potansiyele ışık yakarsak, düşüncelerimizi ve duygularımızı kontrolsüz bırakmamız kolaylaşır. 

Ayrıca son yıllarda kuantum fizikçilerinin çalışmaları, zihnin gücünün yaşamlarımız ve genel olarak evren üzerindeki inanılmaz etkisini daha fazla aydınlattı. Bu fikir bilim insanları ve büyük düşünürler tarafından ne kadar çok keşfedilirse, zihnin yaşamlarımızı ve çevremizdeki dünyayı şekillendirmede ne kadar önemli bir rol oynadığına dair daha fazla anlayışa sahip oluruz.

Mutlu olun, çünkü evren her zaman bizim tarafımızda yer alır. Çekim Yasasını etkili bir şekilde kullanmayı öğrenmeye ne kadar çok zaman ayırırsanız, hayatınız o kadar tatmin edici ve ödüllendirici olabilir. Kendinizi kısıtlamayın, zihninizi açın ve Evrenin doğal bolluğunun tadını çıkarın.