İkizler’i 2021’de Neler Bekliyor? - ASTROLOG PEARL SİRİUS

9 Aralık 2020 Çarşamba 01:13

İkizler, 2021 yılına hayatınıza yeni bir başlangıçla başlayacaksınız.

Belki yeni bir arkadaş, sevgili, hatta bir bebek.

Bu yıl gerçekten yeni başlangıçlarla ilgili olacak.

Gelecekle ilgili bir endişe duygunuz olabilir ve bazı küçük sağlık sorunları olabilir.

Bütünsel olarak, bu muhtemelen hepsi birbirine bağlı ve eğer zihninizi sakinleştirirseniz, fiziksel belirtileriniz kaybolmalı. Şimdiye kadar kendinizi toprakladığınızdan emin olun ve bu yılı her seferinde bir gün, her seferinde bir ay geçirin. Hava elementinizi ayarlamaya çalışın.
Ruhsal konulara olan ilginiz artacak ve 22 Şubat'ta Mars Boğa'ya girerken zihniniz netleşmeye başlar. Romantizm arzunuz sizi bir partner aramaya sevk eder ve kendinizi sosyal, aktif ve dünyayla meşgul, hobilerinizin ve tutkularınızın peşinde koşarken bulacaksınız.

Profesyonel olarak yaratıcı fikirleriniz sayesinde Venüs, 17 Mart'ta Balık burcuna taşınırken, çok fazla büyüme ve başarı görüyorsunuz. Diğer alanlarda netlikten yoksun olsanız bile, işe odaklanma yeteneğiniz profesyonel olarak iyi olacak.
Nisan'a gelindiğinde, Venüs Koç burcuna 10 Nisan’da giriyor, finansal ve profesyonel olarak uygun bir zamana giriyorsunuz. Dünyayı keşfetmek ve görmek için zaman ayırın. Kazalara ve yaralanmalara karşı dikkatli olun.

Bir arkadaşlık bir ilişkiye dönüşebilir. Özgüveniniz toparlanır ve para hesabınıza akmaya başlar. Venüs, 29 Mayıs'ta İkizlere girerken doğa ile yeniden bağlantı kurma isteğiniz çok güçlü.

Sevgi ve para durumunuz zirvede olacak. Zihniniz her şey tarafından heyecanlanacak, ancak odaklanmalısınız. Yaratıcı olan her şeye, özellikle de gösteri sanatlarına büyük bir ilgi duyacaksınız, ancak enerji ve coşku içinde bir durgunluk belirtiliyor.
Merkür, 25 Temmuz'da Yengeç burcuna taşınırken, kazancınız son derece iyi olacak, ancak kendinizi normalden daha fazla harcarken bulabilirsiniz. Neyin gerekli olup olmadığına karar vermek için bir dakikanızı ayırın. Temmuz, yatırımlar için harika bir ay. Sosyalleşme zirvede ve Venüs 11 Ağustos'ta Başak'a girerken, kendinizi ilginç birine âşık olarak bulabilirsiniz. Kendinizi hakikat ve bilgelikle ilgili dersler almak için büyüklerini ile görüşürken bulacaksınız. İşinizi hızlı ve canlı bir şekilde bitirip toz haline getirmek için yapılacaklar listesi hazırlayacaksınız.
Kişisel cephede biraz türbülans, ilgilenmeniz gerekecek. Merkür 2 Eylül'de Terazi'ye taşınırken, dikkatinizi zihinsel ve duygusal sağlık için sakinleştirici uygulamalara çevirmenin tam zamanı.

Kendinizde büyük bir dönüşüme şahit olabilirsiniz. Yılın sonu başarı, şöhret ve finansal refah getiriyor ve 2 Kasım'da Akrep'te Merkür ile güveninizin yeniden toplandığını göreceksiniz.

Yılı biraz tembellik ve motivasyon eksikliği ile bitirebilirsiniz, ancak başkaları tarafından desteklenecek ve onların öğütlerinde kendinizi rahat hissedeceksiniz.

Arkadaşlıklar ve aşklar güçlü olacak. Yılı geride bırakacak, mutlu hissedecek ve dünyanızda kimi istediğinizden emin olacaksınız. 2021 yılı bir yenilik duygusuyla başladığı gibi, aynı şekilde sona erecek. Yeni bir arkadaş, sevgili veya bir bebek hayatınıza girebilir.

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI