Koç Burcunu Mutlu Etmenin 5 Yolu - ASTROLOG PEARL SİRİUS

17 Kasım 2020 Salı 00:24

Bir ilişkinin başarısı için ayrıntılar çok önemlidir. 

Koç’u mutlu etmek için ego okşamak gibisi yoktur. Hayatınızı bir ateş burcuyla paylaştığınızda, daha az geleneksel bir hayat yaşama eğilimindesiniz ve dünyaya bakış açınız değişebilir. 

İşte Koç Burcunu sevmenin yolu;

1. Onlara boşluk verin

Bu yol, Koç ile ilgili hatırlanması gereken en önemli şeydir ve eğer onları sevmek istiyorsanız, onlara saygı duymalısınız. Bunu yapmanın o kadar kolay olmayacağını aklınızdan çıkarmamalısınız, şefkatli ve anlayışlı olarak kalplerine yeterince yakın olmalısınız. Fakat aynı zamanda onlara kendileri için yeterince zaman verebilmelisiniz. 

2. Duyulara hitap edin. Özellikle de görüşlerine 

Eğer onların bir şeyden zevk almalarını istiyorsanız, onu çekici kılmalısınız. Görsel bireylerdir ve imajından ilham alan her şeyi tercih ederler. Size verebileceğim en iyi tavsiye, Koç'un ilgisini korumaya yardımcı olacak yegâne şey kendinize iyi bakmanızı sağlamaktır.  

3. Kıskançlıktan kaçının

Bir Koç'u kıskandırmanın iyi bir fikir olacağını düşünüyor musunuz? Bunu düşünmeyin bile, bu kadar basit. Bir Koç ile ilişkiliyseniz ve kendilerini güvensiz hissettirmek için üçüncü bir kişiyi dahil etmeye çalışırsanız, kendinizi başarmayı amaçladığınızdan tamamen farklı, şiddetli bir durumda bulabilirsiniz. Koç’unuz aşırı derecede üzülebilir ve öfkesini kontrol edemeyebilir. Bu nedenle diğer seçenekleri seçin ve ne yaparsanız yapın, onları kıskandırmayın. 

4. Daima açık olun 

Koç'un size ne düşündüklerini söyleme konusunda doğrudan bir sorunu yoktur ve sizde aynı kaliteyi takdir edeceklerdir. İşlerin basit olmasına ihtiyaçları var; ne söylemeye çalıştığını anlamalarının en iyi yolu bu. Dolayısıyla iletişim söz konusu olduğunda, Koç’unuzla daima doğrudan olmayı unutmayın.  

5. Kendilerini benzersiz hissetmelerini sağlayın

Bu strateji, Koç burcunun en önemli özelliklerinden biri olan egosu üzerinde oynayacak. Yine de, Koç burcunun, diğerlerinden ayıran birçok erdemi olduğunu düşünürsek, onları özel hissettirmek zor olmayacak. Durum ne olursa olsun, ikinize de doğal gelmeli. Koç’unuzun spontane ve enerjik iletişim şekli, kendinizi rahat hissetmenizi ve onlara karşı duygularınızı ifade etmede daha rahat olmanızı sağlayacaktır.   


Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI