Koç’ları 2021’de Neler Bekliyor? - ASTROLOG PEARL SİRİUS

7 Aralık 2020 Pazartesi 01:38

2020'den daha fazla sorumluluk dolu bir yıl geçireceksiniz. Sözleşmeleriniz çoğunlukla akrabalarınız, arkadaşlarınız veya işinizle ilgili olacağı için bu yıl kişisel hayatınızı planlamak zor olacak. 

Bazı kısıtlamalar getirmek ve şu anda sahip olduklarınızla, özellikle de ailenizle mutlu olmaya çalışmak iyi bir fikir olacak.
Pozitifliğinizi sürdürürseniz; sevgi, dostluk ve mutluluktan zevk alabileceksiniz.
2021 yılında, zaten ilişkiniz olan arkadaşlarınızla sosyal ağınıza daha fazla enerji katacaksınız.
Yaşadığınız yerde, doğada veya diğer ilgi çekici yerlerde farklı toplantılar veya genel etkinlikler planlayacaksınız.
Yengeç, Akrep veya Balık burcunda doğan insanlarla dostane veya profesyonel ilişkiler, hayatınız üzerinde özellikle faydalı bir etkiye sahip olacak.

2021’de sık sık planlarınızı, özellikle de parayla ilgili olanları değiştirmeniz gerekecek.

Daha esnek olmanızı gerektirecek farklı beklenmedik durumlar ortaya çıkacak.
Beklenmedik bir teklif veya gelirinizi bir şekilde artırma şansı yakalayabilirsiniz. Böyle bir fırsat para uğruna değil, sizin için ne kadar iyi ve güvenli olduğuna iyice bakmak için kullanılmalı.

Çevrenizde yeni insanları kabul etmekte zorlanacaksınız ve en başından itibaren size yakınlaşmaya çalışan insanlara keskin ve şüpheli bir şekilde tepki verme eğiliminde olacaksınız. Bu hemen hemen her tür ilişki için geçerli.
Faydalanacak olsanız da olmasanız da, halihazırda kurulmuş ve doğrulanmış ilişkilere yenilerinden daha çok güvenmek isteyeceksiniz.
Burçlarla olan ilişkiniz özellikle Boğa, Başak veya Oğlak burçları ile çok hassas olacak ve çoğu zaman kelimenin tam anlamıyla "sinirlerini bozacaklar."
2021 boyunca, erkek akrabalarınızın sağlığı ile ilgili hastanede tedavi, ameliyat veya başka bir uzun süreli tedavi gerektirebilecek endişeleriniz veya taahhütleriniz olacak.
Yıl boyunca, çoğunlukla kısa mesafeler, zevkine seyahat etme, aynı zamanda çeşitli sorunları çözmek, yaşadığınız yerin dışında sahip olduğunuz mülklere ve diğerlerine bakma fırsatına sahip olacaksınız.
Çoğunuz ulaşım zorlukları yaşayacak veya kendi arabanızı tamir etmeniz gerekecek.
Başka bir yerden romantik bir sevgiliniz varsa, eylemlerinizi birlikte planlamak sizin için zor olduğu sürece ilişkiniz karmaşık olacak.
Başka bir şehirde ya da ülkede yaşayan ya da çalışan çocuğu olanlarınız, onlarla çok daha duygusal bir mesafe hissedecek.
2021, İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğabilecek bir kadınla ilgili tatsız haberler getiriyor.
İşinizde, meslektaşınız veya müşteriniz olan bir kadınla farklılaşmanıza veya ayrılmanıza neden olacak bir durum olacak.
Aile ilişkileriniz, büyükbabanız, babanız veya eşiniz olabilecek bir erkeğin hayatındaki olaylardan, Koç burcu kadınları büyük ölçüde etkilenecek.

2021, genç Koç kadınları ve 35 yaş üstü erkekler için yeni bir aile kurmak için iyi bir yıl olacak.
2021 yılı, miras, vasiyetname veya benzeri kaynaklar yoluyla olayları veya özel edinimleri duyurmuyor. Bu durum ortaya çıkarsa, size verileni satmak veya başkalarına vermek yerine saklamak isteyebilirsiniz.
2021'de dış ilişkileriniz oldukça karmaşık olacak ve çok nadiren size olumlu duygular veya beklenen başarıları getirecek. Özellikle yurt dışında akrabaları olan veya bir yabancıyla evlenmeyi planlayanlarınız için geçerli.
Ailenizi veya evliliğinizi bir şekilde etkileyen bir sırrı ortaya çıkarmak, ilişkinizi ciddi bir sınava tabi tutacak.
2021'de, bir mülkün satın alınmasıyla ve genel olarak, şu anda sahip olduğunuz mülkle ilgili herhangi bir işlemle ilgili çok dikkatli kararlar verin.
2021 yılında yaşadığınız evde yapacağınız tadilat veya iyileştirmelerden pek memnun kalmayacaksınız.
Anne, kız kardeş veya kız arkadaş dahil kadınlarla ilişkileriniz çok iyi gelişecek, sizin için önemli başarılardan bazılarını elde edebilirsiniz. Destek alın veya çeşitli keyifli deneyimler yaşayın.
2021’de, hamilelik, doğum ve çocukla ilgili diğer eğlenceli olaylarla ilgili bir haber veya olaylar sizi şaşırtacak.

2021 yılı, size çok nazik olacak ve deneyimlediğiniz tüm iyilikler üzerinde düşünme fırsatınız olacak.

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI