KOVA’LARI 2020’DE NELER BEKLİYOR? - ASTROLOG PEARL SİRİUS

30 Aralık 2019 Pazartesi 12:00

Sevgili Kovalar, 2020 yılı boyunca bir şeyleri ortaya çıkaran belirgin bir değişim var. Bütün bunlar, yaşamınızdaki giderek daha fazla netliğe dönüşecek. Söz konusu odaklanma alanı bilinçaltınıza, özel hayatınıza, hayalinizdeki dünyaya, sezginize, geçmişe bağlanmanıza, üzüntülere, sona, karmaya ve hesaplamaya hükmedecek.

İleriye doğru hareket edebilmeniz için kapatma arayışı içindesiniz ve “ileriye doğru hareket etme” kısmı 2021'de tam açılsa da, her şey bu yıl başlayacak. Sizi geride tutan alanları, kendinizi bağlı veya sıkışmış hissedeceğiniz yerleri keşfedeceksiniz ve bu farkındalıkla geçmişinize ait bir şeyleri geride bırakmanın yollarını bulacaksınız. Son yıllara göre ileriye dönük bir yol göreceksiniz. Birincisi, Jüpiter, Bilinçaltı, Psikolojik Sorunlar ve Sırlar Evinizde size faydalar ve hatta yansıma, özel anların neşesini, yaşamınızdaki modası geçmiş tutumlara veya durumlara son vermeyi gösterecek. Satürn burcunuzun Bilinçaltı, Psikolojik Sorunlar ve Sırlar Evi’nden çıkarak burcunuza giriyor. Satürn, yaşamınıza daha fazla netlik, amaç ve yapı kazandıracak.
Jüpiter, her on iki yılda bir yaklaşık bir yıl boyunca bir burçta zaman geçirir. Bu, baskıları hafifletme ve bizi yeni olasılıklara ve fırsatlara açma eğiliminde olduğu için genellikle dört gözle beklediğimiz bir geçiştir. Bu sefer, Jüpiter, Satürn'ün Kova'ya uzun bir yolculuk için girmesinden iki gün sonra burcunuza girer. Jüpiter genişlerken, Satürn daralır. Neyse ki, bu gezegenlerin birçok zıt işlevi olmasına rağmen, birlikte çok iyi çalışma eğiliminde olmaları sevindirici. Aslında, onlar bir güç ekibi olarak kabul edilebilir. Aralık ayının ortasından itibaren özellikle üretken ve etkili hissedebilirsiniz. Daha fazla öz disiplin ve inisiyatif kullanmanın zevkini ve sevincini bulabilirsiniz. Kendinizi disipline etmeye veya yaşamınızı yapılandırmaya yönelik çabalarınız tatmin edici olabilir. O zamana kadar, yapılacak çok fazla iç çalışma ya da hazırlık var ve bu yıl size bu alanda yardımcı olacak Jüpiter'iniz var. Sizi yeni başlangıçlarınızdan geri tutan şeyleri anlama çabanız her zaman kolay olmamasına rağmen, 2020’de her şeyi kolaylaştıracak. Suçluluk, endişe, korku, güvensizlik… Bunların yıllar boyunca birikme şekli var ve sizi geride tutabilirler. Bu yıl bu tür sakatlayıcı duyguları tanımlamak, üzerinde çalışmak ve serbest bırakmak sizin işiniz. Jüpiter, bu konuda size yardımcı bir el veriyor. Kendinizi keşfetme bu yıl güçlü olacak ve gelecek yıl daha da çiçek açacak. 2021'de tam olarak sizinle birlikte olacak bir başka konu; sosyal yaşamınız, arkadaşlıklarınız, romantik ilişkileriniz, zevk ve mutluluk arayışınız ve yaratıcı sonuçlarınızla ilgili olacak. Kendinizi ifade etmenin ve eğlenmenin benzersiz yollarını keşfedeceksiniz. Uranüs, kişisel veya iç dünyanızı sarsmaya devam edecek. Ev cephesinde, aileyle, yaşam düzenlemeleri ya da koşullarıyla yapılan değişiklikler sürekli gündeminizde olacak. Neyse ki, Uranüs 2020'de büyük bir oyuncu değil, çoğunlukla kendi yolunda gidecek ve bu değişiklikler son yıllarda veya gelecek yıllarda olma ihtimalleri kadar belirgin olmayabilir. Uranüs ile Kuzey Düğümü ve Çalışma Ortamı, Görevler ve Sağlık Evinizdeki gezegenler arasında süper bir etkileşim var, daha iyi bir iş-ev dengesi, başarı ile evden çalışma şansı ya da sevdiklerinizden daha fazla destek ve katılım iş ve rutinlerle ilgili olacak.

Sık sık bu yıl harika bir şeyin zirvesindeymiş gibi hissedebilirsiniz. 2020'de, hazırlanırken ve planlarken sabır şimdi çok yarar sağlayacak.

Mutlu bir 2020 yılı geçirmeniz dileğimle…

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI