Kova’ları 2021’de Neler Bekliyor? - ASTROLOG PEARL SİRİUS

18 Aralık 2020 Cuma 01:35

Sevgili Kova, Ocak ayı yeni bir şeyi başlatmak için harika bir zaman ve yenilik hayal gücünüzü harekete geçirecek.

İşler 2021'de iyi bir başlangıç ​​yapıyor. Profesyonel ve parasal fayda, yıl boyunca sizi iyi durumda tutacak ve yaratıcılığınızın en iyisi olacaksınız. Seyahat için çok para harcayabilirsiniz, ancak 4 Ocak'tan itibaren Yay burcundaki Venüs ile bol miktarda nakit akışı var ve size yeni fikirlerle yardımcı olacak.

2021'in başında tasarruf etmek biraz zor olabilir, ancak kötü günler için biraz para ayırmaya çalışın. Sağlığınız dikkat gerektirebilir. Tembellik eğilimi ve motivasyon eksikliği bu yılın başında yüksek olabilir, ancak bazı eski güzel günlük alışkanlıkları entegre etmek fark yaratabilir.
Şubat ayında aşk çok büyülü özellikler kazanabilir ve Kova burcundaki Venüs'ün 21'inde işleri düzeltmek istemesiyle hayatın küçük kıkırdamaları kolayca çözülür. Mali durumunuz harika olmaya devam edecek.

Zekânızı kucakladığınızda ve parlak beyninizle meşgul olduğunuzda işte mükemmel olacaksınız.

Mart, finansal olarak faydalı olmaya devam edecek, ancak konsantrasyon gücünüz, Balık burcundaki Venüs'ün dikkatinin dağılmasını ve 17 Şubatta 'yeni' ve 'eğlenceli' bir şeye kaybolmak istemesiyle dalgalanabilir. Odağınızı geliştirmeye çalışın. İlkbaharın başlarında çok daha proaktif hale gelirsiniz ve işleri ilerletebilirsiniz. Nakit veya mücevher şeklinde kar elde edebilirsiniz.
Bazı yaşam mücadeleleriyle başa çıkmak zor olabilir, ancak bu tür durumlar onlarla birlikte potansiyel getirecek.

Korkacak hiçbir şey yok ve Venüs'ün 29 Mayıs'ta harekete geçen İkizler'deki derslerini dinlerseniz, her şeyin yolunda olduğunu göreceksiniz. Sıkı çalışmanız Mayıs ayına kadar karşılığını vermeye devam ederek kendinizi eğlenceli şeylerle şımartmak için yatırımlara ve tasarruflara zaman ayırmanıza olanak tanıyacak.

Tüm ihtiyaçlarınız ve daha fazlası için yeterli para var gibi görünüyor. Mayıs ayı, iyi bir hayat yaşamanızı sağlayan bir refah dönemidir. Ve aynı zamanda işyerinde transfer veya terfi zamanı. Bir ortam değişikliği peşindeyseniz, birçok fırsatın kendiliğinden ortaya çıkacağından şüpheniz olmasın.
25 Temmuzda, Merkür Yengeç’e taşınacak ve profesyonel zirveye ulaşacaksınız. Temmuz ayı aynı zamanda kişisel yaşamınız için harika bir dönem. Her şey kolay ve mutlu hissettirecek ve bir ritim duygusu elde edilecek. Özellikle kendi işinize veya yeni bir projeye odaklanırsanız, büyüme olası.

9 Ağustosta, Merkür Aslan burcuna taşınacak ve hayatın çeşitli alanlarında konsantrasyon ve önsezi gerektiren yanlış anlamalar ve zorluklar olabilir. 14 Ekim'de Jüpiter'in Oğlak burcuna girmesi ve yenilik için bir fırsat olması için finansal kazançlar ve evlilik muhtemel.
Ekim ayında, yeni bir projeye başlamak için harika bir zaman ve sizi destekleyecek çok sayıda insan olacak. Kasım ayına doğru dörtnala koşacaksınız, iş yükünüz artacak, ancak işlerin yapılmasında çok zorluk yaşamayacaksınız.

2021 yılı, çok sayıda profesyonel ve finansal büyümeye ile sona erecek.

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI