Nisan Ayı ve Astroloji Seyri - ASTROLOG PEARL SİRİUS

17 Mart 2020 Salı 00:56

Nisan ayı, bahar güneşinin sadece doğaya değil, aynı zamanda bilinçaltı olarak tüm insanlara enerji getirdiği bir ay…

Doğanın kendisine bakmanın dahi ruh halimiz üzerinde çok olumlu bir etkisi olduğu şüphesiz tartışılmaz.

Kış aylarındaki karamsarlık unutulur. Bu ay, bu nedenle, genellikle çok mutlu olarak tanımlanır.

Ve elbette yıldızlar bu sözü avantajlı konumlarıyla doğrulamaktadır.
Nisan ayında çok üretken olacağız. Yaratıcı faaliyetlere ve büyümemizi uyaran herhangi bir şeye yöneleceğiz. Hiçbir meydan okuma çok açık olmayacak ve kelimenin tam anlamıyla güvenle parlayacaksınız.

Mars'ın etkisi sayesinde çok empatik olacağız.

Bu dönemde arkadaşlarımıza ve ailemize büyük tavsiyelerde bulunabiliyoruz.

Bu enerjiyi bir yardım eli ödeyerek kullanın.
Nisan Ayında yıldızların konumları da bireylerin kişisel yaşamlarında iyi halde olacaklarını söylüyor. Eğer bu yılın başlarında depresyon yaşadıysanız, iyileşme için şimdi tam zamanı. Hayat bulmaya başlayacaksınız. Dahası, keyifli anlar ve sağlık bekleyebilirsiniz.

İKİZLER’DEKİ VENÜS
3 Nisan’da Venüs, İkizler burcuna geçiyor.
Seyahat etmek, yeni maceralar, sosyal yaşam ve flört sizi cezbedecek.

Aşırı durumlarda, başkaları davranışlarınızı dar görüşlü bulabilirler. Sevgi meselelerinde, sadece bir partnere sahip olmak sizi tatmin etmeyecek. Uzun vadeli bir ilişkideyken, partneriniz sizi mutlu etmek için size birçok ilginç fikir sunmalı.

İkizler'deki Venüs, eğlence ve çeşitlilik ihtiyaçlarını desteklemeyi, beyin güçlerine ve bilgilerine ilgi göstermeyi ve onlara ilişki dışındaki arkadaşlara ve aktivitelere yer vermeyi içerir.

Onlarla ne kadar eğlendiğinizi bilmelerini sağlayın. Sevgilinizle geçirdiğiniz zamanın heyecan verici ve canlandırıcı olacağını unutmayın.
İkizler'deki Venüs insanları kitaplara, bilgilere, sosyal etkinliklere para harcamaya yönlendirir. Nesnelere ve kişisel eşyalara bağlılıkları söz konusu olduğunda biraz kararsız ve sahip olduğunuz şeylerde çeşitlilik ararsınız.
BALIK’TAKİ MERKÜR
Merkür Balık'ın, fantastik göstergesine girdiğinde, hayallerimiz daha canlı hale gelir, düşüncelerimiz gevşer ve içgüdülerimiz özellikle güçlüdür.

Merkür düşüncelerimizi ve iletişim tarzımızı yöneten zihinsel bir gezegendir. Verilere ve ayrıntılara bu odaklanma, Balıkların yaygın, her şey dahil tarzıyla doğal olarak uyuşmasa da, bu geçiş sırasında hayatımızı zenginleştirmenin birçok yolu var.
Balıklar sihir, fantezi ve idealizm dünyasında büyür. Merkür buradayken, zihinlerimiz daha açıktır ve daha önce hiç düşünmediğimiz yerlerde çözümler bulabiliriz. Balık’taki Merkür, taze fikirleri, yaratıcı ilhamları ve farklı düşünme yollarını aydınlatmak için aklımızın en uzak noktalarına ışık tutuyor.

Daha kolay ve hızlı bir şekilde iletişim kurabilmeniz için yüz ifadelerinizi veya vücudunuzun konumunu kullanabilirsiniz.

Zihniniz daha duyarlı olacak ve çok miktarda bilgiyi işleyebilecek.

Yine de sizi yoruyor ve normalden daha karışık, daha yavaş veya göz alıcı görünebilirsiniz.
KOVA’DAKİ MARS
Mars Kova burcundayken, şaşırtıcı insanlardan hoşlanırsınız. Kova’daki Mars, genellikle dünya hakkında oldukça orijinal bir görüş sunar.
Genellikle bağımsızlıklarınızdan gurur duyarsınız.

Kova, dünyaya gelince ilerici ve açık fikirli olduğu için, kişisel düzeydedir. İsyan etme olasılığınız oldukça yüksek olabilir.

Bu süre zarfında arkadaşlarınızı, ailenizi ve sadık insanları çok takdir edeceksiniz.

Bu nedenle, onlar için savaşırken hiçbir sorun görmeyeceksiniz.

Bugünlerde ahlaki değerleriniz çok daha yüksek. Bu yüzden saygısızlık veya adaletsizlikle karşılaştığınızda üzülebilirsiniz.

Yenilikçi görüşleriniz var ve iyi organizasyon becerileri ile karakterizedir.

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI