OĞLAK’LARI 2020’DE NELER BEKLİYOR? - ASTROLOG PEARL SİRİUS

29 Aralık 2019 Pazar 13:53

Sevgili Oğlak’lar, hayatınızdaki en büyük oyunculardan biri Satürn burcunu değiştiriyor olsa da, bu yıl yaşam tarzınız en büyük bir odak noktanız olacak.

Satürn ve Plüton’un Ocak ayında burcunuzda hizaya girmesi ve ardından 2020'nin daha iyi bir kısmı için Plüton Jüpiter buluşması ile yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Bazı yaşam alanlarında ve muhtemelen kişisel olarak sunum veya bağımsızlık duygunuzu, yeniden inşa etmeden önce bir şeyi bozabilirsiniz. Jüpiter, 2020 yılının çoğunda burcunuzu ziyaret eder ve hayatınızı değiştirmek ve geliştirmek için ciddi çaba sarf etmeye zorlayacak. Bunu yaparken kendinizden emin ve sevinçli hissettiğinizin iyi bir göstergesi.

Uzun vadede büyük potansiyele sahip olan yepyeni bir girişimin dönemi olabilir. Aynı zamanda dünyaya yepyeni bir “siz” getirmenin zamanı da olabilir. İlginçtir ki, Jüpiter ve Satürn ikisinin de bu yıl sizin burcunuzdan geçerken, ikisi de Aralık ayında Kova burcuna girene kadar resmen tanışmayacaklar. Bu nedenle oldukça uzun bir birikim olabilir, hayatınızdaki yeni başlangıçlar sizin için iş ve para ile ilgili konuları da gündeme getirecek. Bu yıl, ilerleyeceksiniz ve hayatınızı etrafınızda ve ışıltılı “yeni” kişiliğinize odaklanılmasını sağlayacaksınız.

Bu yıl, olumlu yaşam tarzı değişiklikleri yapmak, arkadaşlıklar ve bağlantılar kurmak ve kendinizi daha güvenle ifade etmek için güçlü bir yıl. Kişisel inisiyatif güçlü ve kendinizi iyileştirmek odak noktanız olabilir. Kendinizi yaratıcı bir şekilde ya da romantik bağlantılarla keşfettiğiniz yıl boyunca devam edecek. Rekreasyon, hobiler, eğlenceler veya buluşmalar için zaman bulacaksınız. Kendinizi ifade etme, oyun oynama ve eğlence için sıra dışı yollardan etkilenebilirsiniz. Projeler, çalışmalar ya da eğlence bu yıl daha tatmin edici. Yıl ilerledikçe kademeli olarak gerçekleşen bir odaklanma değişimi var ve bu yıl, kaynaklarınızı oluşturmak, bütçelemek, günlük rutinlere daha fazla dikkat etmek ve hayatınızı basit şekillerde toplayarak sağlığınızı artırmak konuları ön planda olacak.

Mars, yılın ikinci yarısında Aile, Ev Hayatı ve Operasyonların Temeli Evinizde retro olacak. Bu çaba göstermenizi gerektirecek, ancak ödüller harika olacak. Eviniz, aileniz ve içsel benliğinizle ilişkinizi geliştirmek açısından iyi düşünün ve biraz çalışarak ve belki de biraz yavaşlayarak gitmek istediğiniz yere ulaşabileceğinizi kabul edin. Son yıllarda yakın ilişkiler ve bağımsızlığınızın keşfi ile ilgili güçlü bir konu var ve bu 2020'nin ortalarına kadar sürecek. Bu gelişimle birçok Oğlak için yeni veya kopmuş ilişkiler olabilir ve 2020'de kararlar alınmış gibi görünebilir ve siz ilerleyeceksiniz. Kendinizi yeni yollarla ifade etme zamanını bulmak zorundasınız. Her şey yaratıcılığınızı serbest bırakmak için yeterince özgür hissetmekle ilgili ve bu konuda size yardımcı olacak birkaç yıl boyunca sizinle birlikte birkaç destekleyici etki var. Aşk bu yıl daha fazla özgürlük, kendiliğindenlik veya açıklık gerektirecek. Aynı eski kalıpları tekrarlamak 2020'de işe yaramayacak. Dostluk, bu yıl romantik ilişkilerde bile önemli bir tema ve gelenekten bir parça ayrılma gerektirecek. Bazen bir ortağın liderliği ele geçirmesine izin vermek anlamına gelebilir. Aslında yepyeni bir kalabalığı çekmeye alıştığınızdan farklı insanları yörüngenize çekiyor gibi görünüyorsunuz. Ayrıca rekreasyon, yaratıcı ifade ve hobiler veya eğlence konularında daha deneyselsiniz ve zenginleştirici bir deneyim.

Mutlu bir 2020 yılı dileğimle…

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI