Yanlış anlaşılmalara dikkat edin - ASTROLOG PEARL SİRİUS

27 Mayıs 2019 Pazartesi 00:34

Bu hafta, Merkür, Neptün ve Jüpiter, kötü kararlar almamıza, kötü durumlara ve insanlara karşı bir eğilim içinde olmanıza neden olabilir.
Bu nedenle sabırlı ve sakin olun. 
MERKÜR NEPTÜN KARE AÇISI
Merkür Neptün kare açısı gergin olmanıza neden olabilir.
Mantıksal, detay odaklı çalışma veya çalışmalar, düşünme ve öğrenme tarzınız ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz.
Önemli çalışmalarda, konularda nihai kararlar vermeden önce iyi düşünün.
Acil değilse, en azından önümüzdeki haftanın sona ermesini bekleyin.
Konsantrasyon sorunları yaşayabilirsiniz.  Çünkü zihniniz çoğu zaman karışabilir. Herhangi bir fikre karşı direndiğinizde iletişimde belirsizlik yaşayabilirsiniz. İmgeler ve görüntüler ile olgunlaşmış yaratıcı sunumlar, dikkatinizi ve ilginizi daha fazla çekebilir. 
İletişim ya da düşünme tarzınız değişebilir. Hatta bilinçli bir şekilde proje veya planlardan vazgeçme eğilimlerinden kaçınmalısınız. 
Şu sıralar yeni projelere başlamamanızı öneririm.
Yeni tanıştığınız ya da tanışacağınız kişiler size harika görünebilir.
Ancak bugünlerde birisini doğru okumak için zor zamanlar geçirebilirsiniz. Onlarla konuşurken, niyetlerinin ne olduğunu sağlıklı bir şekilde göremeyebilirsiniz.
Eminseniz sorun yok. 
Aksi takdirde; bu iki haftalık sürenin sonunda depresyonda ve hayal kırıklığına uğramış hissederek uyanabilirsiniz. 
Kendinizi gerçekten tanımadığınız biriyle meşgul ettinizi düşünebilirsiniz. 
Bu yanıltıcı geçiş sırasında yüksek risk alırsınız ve hatta kendinizi kandırırsınız. Aşırı derecede güveniyor olsanız da, kendinizi aşırı duyarlı ve şüpheli hissedebilirsiniz.
Birisini tanımak için zamanınızı doğru kişiye ayırdığınızdan emin olun.
MERKÜR JÜPİTER KARŞIT AÇISI
Jüpiter’in Merkür’ün karşı olması zihninizi çok çeşitli fikir ve konseptlere açar. Çoğunlukla başkalarıyla etkileşime girerek ve kişisel deneyim yoluyla öğrenirsiniz. Entelektüel çalışmalar, herhangi bir konunun karmaşık ayrıntılarını incelemek yerine geniş bir görüşü tercih etme eğiliminde olabilirsiniz.
Aklınızdan ne geçerse geçsin, çok konuşabilir ya da çok üretken olabilirsiniz. Kabul edilen görüşü sorgular ve sosyal ahlak, dini veya manevi inançların sınırlarını zorlarsınız. Tartışmaya karışabilir, fikirleriniz veya davranışlarınız hakkında çok fazla sorgulamaya maruz kalabilirsiniz.
Kararlar vermeden önce detayları incelemek için fazla zaman harcamanız önemli.
Servetiniz ya da başarılarınızdan dolayı birçok fırsatçıyla karşılaşabilirsiniz ve şansa tam da ihtiyaç duyduğunuzda gelen  bu tür insanlar nedeniyle büyük değişiklikler yaşayabilirsiniz. 
İnsanlara güvenmeden önce onları iyice araştırın.
Öğrenmede büyük atılımlar yapabilir veya yaşamda genel ilerleme sağlayabilirsiniz.
Jüpiter'in karşısındaki Merkür'ü geçmek büyük fikirler ve büyük planlar getiriyor ve iyimser, girişken hissetmeniz gerekiyor. Çok fazla fikriniz olabilir ve çok fazla projeyi ele alabilirsiniz, ancak bu aktarımdan en iyi şekilde yararlanmak için görüşünüzü daraltmanız veya daha az proje almanız gerekir.
Ayrıntılara odaklanmadan ya da gerçekten yapabileceğinizin daha fazlasını yapabileceğinize inanma eğiliminiz var. Özellikle önemli kararlar veya iş görüşmeleri söz konusu olduğunda, profesyonel danışmanlık almak sizin için faydalı olacak. 
Jüpiter'in şanslı doğası, başarı için birçok fırsat getirebilir, ancak açgözlülük veya aşırı güven, kaybetmenize neden olur.
Bu iki hafta boyunca yazma, tartışma ve halkla konuşma, iletişim tarzınızı geliştirmek için iyi bir zaman olacak.

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI