Yay’ları 2020’de Neler Bekliyor? - ASTROLOG PEARL SİRİUS

28 Aralık 2019 Cumartesi 14:22

Sevgili Yay’lar, 2020 yılında, mali durumunuzu ve eşyalarınızı tasnif etmek ve dönüştürmek için iyi bir yıl olacak. Yeni bir başlangıç ​​yapmak, yeniden inşa etmek ve gelir, harcama, özgüven, rahatlık, güvenliğiniz ile ilgili önemli iyileştirmeler yapmak için güçlü bir yol olacak. Her zamankinden daha disiplinli olacaksınız ve her şeyden gerçekten zevk alacaksınız.

2020'de kendiniz için sağlam ve önemli bir şey inşa etmenin oldukça tatmin edici ve zevkli olduğunu göreceksiniz. Jüpiter'in Para ve Değerler Evinizde dolaşması sayesinde yeni veya kullanılmayan kaynakları keşfedebilirsiniz. Jüpiter, geçen yıl burcunu değiştirirken size gerçek bir güven artışı sağladı. Jüpiter, 2020’nin büyük bir kısmında, gelirinizi ve güvenliğinizi artırmanın yeni yollarını keşfetmenin yanı sıra, kendinizin ve kazancınızın tadını çıkarmanız için sizi teşvik edecek. Mayıs-Haziran ayları arasında, Venüs retrosu ile büyük alışverişler yapmamanızda yarar var. Ancak, genel anlamda 2020 yılı, para kazanmak, zevk almak, rahatlamak ve yaratıcı yöntemler için mükemmel bir zaman. Ancak ilk olarak, sizi ağırlaştıran şeyleri bırakma ihtiyacınız olabilir ve Para ve Değerler Evinizdeki Ocak ayında Satürn-Plüton uyumu tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu gösterebilir. Mart'tan Kasım'a kadar bir Jüpiter-Plüton birleşimi yeniden inşa etmek, gelişmek, büyümek için teşvik sağlar. Yapabilecekleriniz hakkında daha gerçekçi bir anlayış kazanacak ve sonuç daha güçlü bir özgüven ve öz değer duygusu olacak.

Günlük rutininiz zaman zaman bozulabilir, ancak Çalışma Ortamı, Görevler ve Sağlık Evinizdeki Uranüs ile daha iyi olması için genellikle yeterli. Bu yıl alternatif sağlık arayışlarına ve yöntemlerine ya da farklı çalışma alanlarına çekilebilir ve işinizde daha iyi bir şekilde ilerlemenize veya keyfini çıkarmanıza yardımcı olacak beklenmedik fırsatlar alabilir veya işinizde sürprizlerin tadını çıkarabilirsiniz. Ancak sizi uyarmam gerekirse, günlük yaşamınızı, işinizi ve sağlığınız ile ilgili yeni ve yenilikçi yolları sıralanacak. Rutinler konusunda huzursuz olabilir ve toplumun ritimlerine dikkat etmek yerine iç ritminize cevap verme eğilimindesiniz. Kararsız ya da tehlikeli enerjiyle işlere yaklaşabilir, belirli zamanlarda yorulmadan çalışabilir ve diğer zamanlarda erteleyebilirsiniz. Size sadece çeşitlilik ve teşvik değil, aynı zamanda icat etme şansı veren iş bulmak akıllıca olacak.

Bazı zorluklar ve harika ödüller, bu yıl arkadaş veya eşinizden gelecek. Mevcut bir ortaklıkta (kişisel veya ticari) yeni bir sayfa açıyor veya yeni bir ilişki kuruyor olabilirsiniz. Yaşamınızın bu alanlarındaki duygusal yoğun bir sel baskını, özellikle de tutulmalar, Haziran ayının başında Ay Tutulması ile Kasım ayının sonunda İlişkiler, Ortaklıklar ve Evlilik Evinizde Ay Tutulması ve Aralık ortasında Güneş Tutulmasından kaynaklanacak. İşinizdeki veya müşterilerle uğraşırsanız, Haziran ayından itibaren hizmetlerinize daha fazla ilgi ve genel olarak daha fazla müşteri ile karşılaşabilirsiniz. Bu bir keşif dönemi. Ortaklık sizin için doğru, ancak çalışması için etrafınızdakileri değiştirmeniz gerekiyor. Bu yıl ve sonraki hareket, yakın bir ortaklık aracılığıyla daha güçlü bir kimlik ve amaçlılık duygusu yönünde olacak.

Çoğunlukla, en iyi yüzünüzü öne çıkaracaksınız ve herkes sizinle çok kolay geçinecek. Gerçek renkleriniz olumlu bir şekilde parlayacak ve sizinle ilgili canlı, şifa veren enerjiyi ifade eden bir havanız var. Öğrenmeye, büyümeye ve sevmeye açıklık tatlı ödüller verir. Büyümeniz gereken yeri itiraf edebilmek (sadece kendinize bile) daha değerli olsa da, Şiron bu armağanı bu yıl (ve gelecek yıllar) burcunuzla uyumlu hareket ederken size sunacak. İlişkiler, Ortaklıklar ve Evlilik Evinizdeki Kuzey Düğümü de benzer bir etkiye sahip olacak ve sizin için önemli bir kişiyi anlamaya daha fazla zaman ve enerji harcayarak kendinizi daha az ciddiye almayı öğreneceksiniz.

Venüs’ün retro periyodunu mayıs ortasından haziran ayının sonuna kadar kullanarak, ne istediğinizi ve sevdiğinizin yanı sıra, bilinmeyen bir bölgeye ilerlemek yerine ilişkinizin gereksinimlerini yeniden değerlendirmek için kullanın. Bu geri dönüşüm penceresi boyunca burcunuzda bir Ay Tutulması meydana gelecek ve yaşamınızda neyin eksik olduğunu görmek için özellikle güçlü bir zaman geçirecek. Kazanç gücünüzle ilgili güzel gelişmeler gündemde olacak. Yılın karlı ve üretken olması muhtemel. Kazanmak konusunda daha kendinden emin ve hevesli olacaksınız ve doğal yeteneklerinizi geliştirmeye odaklanabilirsiniz. Geliriniz artabilir veya gelecekteki mali durumunuzu iyileştirme fırsatı doğabilir. Önemli bir hediye, satın alma veya şans yolunuza çıkabilir. Kişisel kaynaklarınızı genişletmek sizin için artık çok önemli ve bu yüzden birkaç risk alacak ve ödülünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

En önemlisi, Plüton ve Satürn'le aynı hizada olacak ve 2020'de Neptün ile uyum sağlayacak. Eviniz, aileniz veya mülkünüzle ilgili maddi avantajlar olabilir. Ev hayatını iyileştirmek para ve yeteneklere karşı daha iyi bir gelir veya tutumla bağlanabilirsiniz. Zor bir duygusal veya finansal durumun üstesinden gelmek için fırsatları araştırın. Bu yıl, finansmanınızdan sorumlu olma, yeteneklerinizi geliştirme ve gizli ya da mevcut kaynaklardan para kazanma ve iş geliştirme için yeni yollar bulma çabalarınız için büyük destek alacaksınız. Hedefleriniz yükselecek ve sonuçta dağları hareket ettirebilirsiniz. Asla sahip olmadığınızı bilmediğiniz arzuları keşfedebilirsiniz ve onları güvenle takip etmeye ve süreçteki yaşamınızı iyileştirmeye hazırsınız. 2020 ilerledikçe, odağınızın bir kısmı öğrenme, bağlanma, çalışmalar, ulaşım ve iletişim konularına geçecek. Bu yıl bazı önemli beceriler öğrenecek ve trend gelecek yıl daha da artacak.

Şimdi ve gelecek yılda başlayacaklarınız çok önemli ve uzun vadeli olabilir. Şu anda okuduğunuz yazı uzun mesafe boyunca oldukça faydalı olabilir.

Mutlu bir 2020 yılı geçirmeniz dileğimle…
Lütfen bu kilit tarihlerin, aylık burçlar ve günlük burçlar hakkında daha derinlemesine ele alınan, kısa süreli astro olayların özetleri olduğunu unutmayın.


Ayrıca bkz. 2020 Yay Önizleme Burç ve tam 2020 Yıllık Yay Sevgisi Burç.


 


Her yıl farklı alanlarda zorluklar ve fırsatlar görüyoruz. Bu potansiyel bozulma alanlarını anlamak ve fırsatları araştırıp zorlukları yöneterek bu trendlerden en iyi şekilde yararlanmanızı kolaylaştırmak umudumdur.


Genel Bakış: Dış Gezegenlerin Uyum ve Mücadelesi: 2020 yılı hayatınızın belirli alanlarını dönüştürmek için güçlü bir yerdir, sevgili Yay. Bu yıl simyacı sensin! Neyse ki, büyük ölçüde paranız, “eşyalarınız” ve öğrenme arayışlarınızla ilgili ciddi iyileştirmeler yapmakla ilgili. Yukarıdaki grafikteki gri alanların üstünlüğü, dış gezegenlerden çok fazla dolaylı aktivite göstermektedir. Başka bir deyişle, etkilerin çoğu sizi kafaya çekmiyor. Neptün, genel olarak ev ve aile hakkındaki fikirlerinizi ve ayrıca yapı gereksinimlerinizi sorgulamaya devam ediyor. Chiron bu yıl sizi tekrar destekliyor ve bu ince bir destek. Çoğu zaman gelgitlerle savaşmıyorsun. Sadece yapılanma ve çalışkanlıktan değil, finansal düzeyde kendinizi yeniden yaratıyorsunuz. Bu yılki farklı olan şey, kişiliğinizden daha çok şeye odaklandığınız ve etrafınızdaki hayatınızı inşa etmektir. Buna rağmen, bu yıl yeni bir tutulmalar dizisi ortaya çıkıyor ve onlar sizin hakkınızda çok fazla. Ay’ın Güney Düğümü, Mayıs’ta oturumunuza girer ve sizi diğerlerini sizi nasıl etkilediklerini değil, kim oldukları gibi ve eğlenceli bir deneyim olarak görmeye zorlarsınız. Kendini keşfetme modunda rahatlamanın ve özel birine saygı göstermenin zamanı geldi. Bir kişiyle ya da ilişkiden geçmiyorsa, bu dengeyi başka yollarla buluyorsunuz - anahtar, kendinizden daha sık çekip çıkmanın ve ne sundukları için sundukları için değil, deneyimlerinizin tadını çıkarmanızdır. 2020'de en fazla değişim veya bozulma olan alanlar, işle (mesleğiniz veya işleriniz, kariyer yolunuz değil), sağlık arayışlarınız, rutinleriniz, günlük işler, finans ve iş ile ilgili olma eğilimindedir. Para meseleleri ve kişisel eşyalar için ciddi, derin, uzun süreli değişiklikler olabilir. Yıl ilerledikçe, becerilerinizi geliştirmek bir kerede heyecan verici ve pratiktir.

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI