Yay’ları 2021’de Neler Bekliyor? - ASTROLOG PEARL SİRİUS

16.12.2020 00:25:00

Sevgili Yay, 2021 coşku ruhunu getirecek. Düşündüklerimizi kendimize çekeriz ve kendiniz için çok fazla bolluk yaratabilirsiniz ki bu sahip olunması harika bir armağan ve aynı zamanda en büyük varlıklarınızdan biri olacak.

4 Ocak'tan itibaren Yay burcundaki Venüs ile hayata ve kendinize olan inancınız sizi zor anlarda güçlü tutacak. Bolluk dönemlerini hızlandıracak. Şüphe duyduğunuzda, sadece içine bakın ve kendinize doğuştan gelen yeteneklerinizi hatırlatın.
2021 yılı birçok harika fırsat ve uğurlu olay ile başlayacak. Evlilik, eğitim arayışları ve yeni kariyer seçenekleri bol miktarda bulunacak. Mali açıdan güzel gelişmeler var fakat size tasarrufu tavsiye ediyorum. Nihayetinde, harika bir zaman ve pozitif olacaksınız. Ancak bir şeylerin sizi endişelendirmesi de mümkün. Sevdiklerinizle konuşmak omuzlarınızdaki yükü alacak.
21 Şubatta, Venüs Kova burcuna doğru ilerlerken, bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Para kazanmanın yenilikçi yollarını düşüneceksiniz. Aile üyeleri, çocuklar ve arkadaşlar arasında uyum olacak. İnsanlarla bağlantılarınız bu dönemde çok iyi çalışacak. Tamir ve şifa zamanı olacak.

Mart ayı itibariyle aile ile vakit geçirmek daha büyük önem kazanacak. 17 Marttan itibaren Balık burcundaki Venüs sizi motive ederken, özellikle finansal olarak istediğinizi kolayca elde edeceksiniz. Kalan endişeler yine de dikkat ve çözüme ihtiyaç duyabilir.
6 Nisanda, Jüpiter Oğlak burcuna taşınacak ve cüzdanınızda gereksiz talepler olabilir. Yakın ilişkilerinizde sürtüşmeye neden olabilir. Kader sizi destekleyecek ve hayallerinizin gerçekleşmesine yardımcı olacak. Bu yüzden korkacak çok az şey var. İlkbahara doğru ilerlerken, insanlar sizi kıskandıklarından duygusal sağlığınız düşüşe geçebilir. Küçük ödüller için çok çalıştığınızı fark edebilirsiniz, bu çok cesaret kırıcı olabilir. Ancak sebat etseniz iyi olur. Haziran ayına kadar yüksek harcamalar devam edecek. İşler güzelce ilerliyor ve Temmuz ayına gelindiğinde Venüs Aslan burcuna girerken, dikkat ve onay talep ederek evliliğe doğru ilerliyor olabilirsiniz. Ayrıca beklenmedik mali kazançlar da yaşayabilirsiniz. Diğer tarafta sağlığınızı koruyun. Ağustos ayında işte baskı var ama hiçbir şey moralinizi pek bozmayacak.

Venüs 11 Ağustosta Başak'a girerken, karşınıza çıkan her şeyin üstesinden gelmek için hazırlanacaksınız.
Finansmanınız sıkı çalışmanız ya da miras yoluyla desteklenecek. Eylül ayında, paranızı katlama yollarını düşünebilirsiniz.

Zeki Başak burcunda bulunan Mars ile yaratıcı fikirleriniz artacak. İş yerindeki baskı artabilir, bu nedenle profesyonel ve kişisel yaşamlarınızı dengelediğinizden emin olun.

Eylül ayında özellikle bekâr Yaylar için aşk girdap olmaya başlayacak.
2021 yılını romantik bir şekilde bitirmek büyük bir şans olacak.

30 Aralık'tan itibaren Venüs Yay burcundayken, 2021 yılını her şeyin mümkün olduğuna inanarak bitireceksiniz.

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI