Yengeç’leri 2020’de Neler Bekliyor? - ASTROLOG PEARL SİRİUS

23 Aralık 2019 Pazartesi 00:01

Bire bir ilişkilerinizi ve kendi başınıza ne yapabileceğinizi keşfetmek için güçlü bir yıl olacak. Tutulmalar, burcunuzda 2020 ortasına kadar tamamlanır ve yalnızca nerede durduğunuzu bilmezsiniz, aynı zamanda yeni bir başlangıç ​​için hazırsınız.

Ocak ayındaki Satürn-Plüton açısı, özellikle ilişkilerinizi içeren, yaşamınızdaki belirli yapıların veya bağlantıların gücünü değerlendirmenize yardımcı olacak. Aynı yapıları yeniden inşa etmek ya da yeni bir şey başlatmak olsun olmasın, eklerinize yeni ve daha güçlendirici şekillerde yaklaşma ihtiyacını tanımanın zamanı geldi. Bu etki, birçok yönden, zorlu aşka bağlı gitme ihtiyacıyla ilgili işlevsel olmayan unsurlar hakkında ve hayatınızı kontrol altına almak için sağlam olmanız gerekir. Bir şey mutluluğunuzu ve ilişkilerinizi yerine getirmeyi sınırlandırıyor veya engelliyorsa, bu konuda bir şeyler yapmaya hazırsınız demektir. Jüpiter'in burcunuzda 2020'nin büyük ilişkilerini düzenleyen, hayatınızın bu alanına mükemmel destekleyici enerji getiren kurallara razı olacaksınız. İyi sebepler ve iyi şeyler için eşleştireceksiniz. Yakın ilişkiler için harika ve belki de önemli bir yıl. Jüpiter ve Plüton ile İlişkiler, Ortaklıklar ve Evlilik Evinizde Nisan-Kasım ayları arasında buluşma sırasında, kapsamlı iyileştirmeler yapmaya hazır olacaksınız.

Bu yıl hayatınıza giren yeni temalar arasında sağlık ve iyiliğin artırılması, destek sistemlerinize özel dikkat gösterilmesi ve yaptıklarınızla ilgili motivasyon ve tutkuların yeniden keşfedilmesi yer alacak. Venüs, Mayıs ve Haziran aylarında Bilinçaltı, Psikolojik Sorunlar ve Sırlar Evinizde ve Mars, Kariyer, Prestij ve İtibar Evinizde, Eylül ile Kasım ayları arasında retro olacak. Her iki olay da ilerlemeden önce geriye baktığınızı, kalbinizde neyin olduğunu ve sizi neyin tahrik ettiğini keşfetmenizi teşvik edecek. Size gerçekten neyin dokunacağını öğrenmekle ilgili ve güçlü bir süreç. Mutluluğunuzdan alıkoyan şeyleri göreceksiniz.

Yılın ikinci yarısında, kariyer hedeflerinizi veya dünyadaki sorumluluklarınızı, durumunuzu gözden geçireceksiniz. Artık heyecan verici ya da motive edici olmayan şeyleri tanımlarken, yeni tutkular keşfetmeye ya da ikinci bir bakış açmayı hak eden eski motivasyonları yeniden keşfetmeye yer açacaksınız. Bazen tutkularınızın ve ilişkilerin kaygı verici olduğunu hissedebilirsiniz, ancak yaşamınızın her iki bölgesinin de özel bir ilgiye ihtiyacı var ve ikisi de diğerinden dolayı acı çekmemeli.

İster seyahat ister yeni insanlarla iletişim, ister çalışma ve yeni ilgi alanlarıyla olsun, aklınızı ve deneyimlerinizi genişletmek için harika bir dönem. 2020'de bunlarla önemli bağlantılar kurulabilir veya geliştirilebilir.

Sosyal hayatınızı geleneksel olmayan yöntemlerle geliştirmek için, destekleyici ve ilham verici, güzel bir dönem olabilir. İş yapmanın yeni yolları ortaya çıkabilir. Yine de çoğunlukla, sosyal yaşamınızda yenilikler yapacaksınız. Yenilenmek, mutlu ve yerine getirilmiş hissetmenizi sağlayacak hedeflerin peşinden koşmakla ilgili yeni seçenekleri size açacak. Satürn, birkaç yıl harcayacağı İlişkiler, Ortaklıklar ve Evlilik Evinizden geçiyor, ilişkilerinize çoğunlukla oldukça fazla enerji getiriyor. Bazen, diğerlerinin daha az gurur verici tarafını gördünüz ve kendiniz ortaklıkla ortaya çıktınız. Bu pozisyonda, Satürn doğrudan burcunuza karşı çıkıyor ve sık sık hor, itilmiş ve belki de test edilmiş hissedebilirsiniz. Satürn 21 Mart'ta ilerlemeye devam ederken, 1 Temmuz’a dönerek İlişkiler, Ortaklıklar ve Evlilik Evinizdeki çalışmalarını bitirip yalnızca 17 Aralık’ta resmen ayrılacak. Yani bu doğrudan baskının bazılarını atmaya yardımcı olacak.

Satürn retrosunda Jüpiter'in yardımına sahip olacaksınız ve güçlendirici yaşam tarzı değişikliklerini yaparken kendinizden çok zevk alabilirsiniz.

Ayrıca, 2020’de dinlenmek, yenilenmek, iyileşmek ve yansıtmak için zaman ayırmayı da öğreniyorsunuz.

10 OCAK'TA YENGEÇ’TE AY TUTULMASI VE DOLUNAY

Bu tutulma, Oğlak burcunun yanı sıra, Yengeç Ayı'nın karşısındaki Güneş, Merkür, Satürn ve Plüton’u içeren stelyumun güçlü bir gösterimi olduğunda ortaya çıkar. Yoğun bir şekilde hayatımızın bir alanına odaklanacağız ve şimdi perspektif ihtiyacına uyanacağız.

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI