Orgazma Ulaşmanın Yolları: Basit Cinsel Terapi

Doktor civanım diyor ki… Cinsel doruğa ulaşmanın ipuçları - DOKTOR CİVANIM

30.05.2024 00:24 | Güncelleme Tarihi: 30.05.2024 00:24

Sevgili okuyucularım, siz de çok iyi biliyorsunuzdur muhakkak; bazı kişilere göre orgazm ulaşılamaz gibi gelir. Halbuki bir takım basit cinsel terapi yöntemleri uygulayarak hak ettiğiniz doruğa ulaşma şansınızı arttırabilirsiniz.
Bununla ilgili size üç tane önemli etkenden bahsetmek isterim…

Vücudunuzu Keşfedin
Vücudunuzu tanımayıp size neyin iyi geleceğini bilmiyorsanız, büyük olasılıkla sizi orgazma ulaştıracak doğru yolu bulamazsınız. Cinsel terapistler, orgazma ulaşamamanın nedenini, kişilerin vücutlarının cinsellik yanlarını bilmemelerine veyahut da onları keşfetmekten çekinmelerine bağlarlar. Aslında bunları açığa çıkarmak çok kolay olmasına rağmen bunu kendiniz yapamıyorsanız, bir seks terapistinden destek alıp “ulaşılamaz” diye şartlandığınız orgazmı tadabilirsiniz.

Zamanı Kısıtlamayın
Kadınların orgazma ulaşabilmeleri için genellikle 20 ile 40 dakikalık bir hazırlık sürecine ihtiyaçları vardır. Genellikle çiftler seks öncesinde muhakkak yapılması gereken hazırlık sürecini pek önemsemezler. Bu süreç, yatak öncesinde başlayıp yatakta da devam etmelidir. Karşılıklı güzel sözcükler ve sevgi içerikli temaslar gibi zevk verici yöntemlere ayıracağınız zaman, orgazm olma şansınızı arttıracaktır.

Zihninizi Koşullandırın
En önemli seks organınızın beyniniz olduğunu unutmayın. Düşünceleriniz, duygularınız ve inançlarınız; davranışlarınızı şekillendirip iyi bir seks deneyimlemenize yardımcı olacaktır.
Stres yaratıcı etkenler, düşünceleriniz, inançlarınız ve deneyimleriniz üzerinde oluşturacağınız kontrol; zevke giden yolu açacak ve kendinizi olayın akışı içerisinde bulacaksınız.
Çaresiz kalırsanız bu noktada da seks terapistleri size yardımcı olacak ve cinsel doruğa ulaşabilmeniz için kafanızda oluşturduğunuz zihinsel barikatları aşmanızın yöntemlerini gösterecektir.
Acılı, yahut da şevk vermeyen bir seks yaşamanıza gerek yoktur.
Orgazma ulaşarak, cinselliğinizin tadını çıkarın.
Kalın sağlıcakla.