Emniyet Müdürümüz Doğan İnci’ye Başarılar Diliyorum - FATMA İNCİ GÜL

9 Temmuz 2020 Perşembe 01:19

Aslen Gümüşhaneli olan ve Ankara’da 1967’nin zemheri bir gününde dünyaya gelen Doğan İnci, ilk ve orta öğrenimini Ankara’da tamamlar.

1985 yılında Polis Kolejinden,

1989 yılında Polis Akademisinden mezun olur.

Komiser yardımcısı göreviyle çok sevdiği mukaddes mesleğine ilk adımını atar.

Türkiye’nin doğusunda batısında çeşitli rütbelerde büyük bir meslek aşkıyla çalışır.

Önce Erzincan Emniyet Müdürlüğü, ardından Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü şimdi ise Adana Emniyet Müdürlüğü görevi…

Hiçbir başarı tesadüf değildir.

Sayın İnci, gerek Erzincan’da, gerek Kahramanmaraş’ta Emniyet Müdürlüğü yaptığı süre içerisinde başarılı hizmetlere imza atmış, Adana’da da aynı başarıyı göstereceğine inananlardan biriyim.

22 Haziran Çarşamba günü görevine başlayan Emniyet Müdürü sayın Doğan İnci, Adana’yı, Adanalılarla müreffeh bir Adana haline getireceğinden hiç şüphem yok.

Zaten sayın İnci, göreve başladığı ilk gün şu mesajı vermişti:

"Benden önceki Emniyet müdürlerimizin Adana’ya çok büyük hizmetleri oldu. Ben de devraldığım bayrağı en yukarı çıkarmak için tüm gücümle çalışacağım. Bizler Anayasa'ya, kanunlara bağlı, büyük Türk milletinin, Türk polis teşkilatının birer mensuplarıyız. Adana'mız için gece gündüz canımızla çalışacağız. Bu vesileyle Adanalılara selamlarımı iletiyorum. Polis teşkilatı, Adanalılardan her zaman yardım gördü. Yine aynı şekilde onların yardımını bekliyoruz. Vatandaş ve polis kaynaşmasıyla huzuru tesis edeceğiz."

Sayın İnci’ye, yeni görevinde başarılar diliyorum.

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI

İNGİLİZCE YAZILARI