Türkiye'nin en başarılı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu - FATMA İNCİ GÜL

31 Mayıs 2021 Pazartesi 01:01

Geçtiğimiz günlerde, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım’a yönelik iddialar Türkiye gündemine oturdu.

Süleyman Soylu’nun, İçişleri Bakanlığı görevine geldiği 31 Ağustos 2016 tarihinden bugüne kadar Türkiye’nin huzur ve güvenliğinin sağlanması için gecesini gündüzüne katarak, nasıl çalıştığını az çok hepimiz biliyoruz.

Türkiye, gerek terör örgütleri, organize suçlar ve uyuşturucu ile mücadelede en başarılı dönemini yaşıyor.

Eski Türkiye'yi nasıl da hemen unutuyoruz.

Bir dönem neredeyse her gün, eşsiz, güzel vatanımızı koruyan evlatlarımızı şehit eden terör örgütü PKK’yı, bitirme noktasına getiren güçlü, dik duran bir İçişleri Bakanına sahibiz.

Canla başla çalışan Bakan Soylu’nun, bunda çok büyük emeği var.

Soylu’nun, Türkiye’nin huzur ve güvenliği için yüreğini ortaya koyduğu ve büyük mücadele verdiği bugünlerde hakkında ortaya atılan iddialar, kamuoyunda farklı algılara yol açılmaya çalışıldığını göstermekte.

Ancak Türk Milleti, geçmişte de buna benzer asimetrik ve psikolojik savaşlar yaşadı.

Sizlerin de bildiği gibi asimetrik ve psikolojik savaşın en önemli amacı; kamuoyunu çeşitli eylemler ile etkilemek değil midir?

Türkiye Cumhuriyeti’nin en başarılı İçişleri Bakanlarından Süleyman Soylu’ya, AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım’a yönelik psikolojik saldırılar, Türk Devleti’ne yapılmış saldırıdır.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti, ne badireler atlattı. Artık eski Türkiye yok.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve yol arkadaşlarının, yıllardır Türkiye için yaptığı hizmetler saymakla bitirilemez.

Pek tabii, yapılan hizmetleri beğenen de var, beğenmeyen de…

Her şey ortada, takdir milletin…

Örneğin; 2 yıldır tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 illeti ile başından beri en iyi mücadele eden ülkelerden birisi Türkiye’dir.

Maalesef ki, “bana birşey olmaz”, “Corona diye birşey yok” diyenlere rağmen Türkiye, salgını kontrol altında tutmayı başardı.

Yine bunda da İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Emniyet teşkilatı mensubunun çok büyük rolü var.

Sayın Bakan, güzel Türkiye’miz için yapacağınız daha çok işler var.

Siz, yolunuza emin adımlarla ilerlemeye devam edin, biliyorum ki benim gibi arkanızda size destek veren milyonlarca insan var.

Yolunuz her daim açık olsun!

Allah yar ve yardımcınız olsun!

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI

İNGİLİZCE YAZILARI