Adil ve mert başkan Mehmet Sezer - HÜSEYİN GÜL

17 Eylül 2018 Pazartesi 10:22

2 dönem, yani 8 yıldır görevini başarıyla ifa eden Eğitim-Bir-Sen Adana Şube Başkanı Mehmet Sezer, 3 Kasım’da gerçekleştirecekleri Olağan Genel Kurulunda yeniden aday olacağını açıkladı.

Bin kişinin üzerinde katılımın olduğu ve adeta üyelerin akın ettiği Yüreğir Kültür Merkezi’nde konuşan başkan ‘’yeniden adayım’’ dedi.

Kendisiyle gazetemizde yaptığımız söyleşilerde, adil ve mert tavrı beni çok etkilemişti. Özellikle de Kudüs olayları ve Amerika’nın Türkiye üzerinde yapmaya çalıştığı manüpilasyonlar konusunda dik duruşu, kendine hayran bırakmıştı.

‘’Bugüne kadar hep işimize baktık ve her zaman üyelerimizin daha verimli koşullarda çalışması için çaba harcadık’’ diyen bu güzel adamın tekrardan aday olması beni çok sevindirdi.

Çünkü bize böyle adamlar lazım…

Görevini en iyi şekilde yapmaya çalışan ve beraber çalıştığı arkadaşlarını en az kendini düşündüğü kadar düşünen…

İki dönemdir çalışmaları sayesinde herkes tarafından çok sevilen başkanın, seçildiği takdirde üçüncü döneminde de çok başarılı olacağını ve görevini en iyi şekilde yapacağını düşünüyorum.

Kendisine bu kutlu yolda başarılar diliyorum.

Allah yolunuzu ve bahtınızı açık etsin Başkanım…

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI