Biz Türkçüler… - HÜSEYİN GÜL

15 Ekim 2016 Cumartesi 02:46

Biz Türkçüler, hiçbir kandaşımıza siyaset yapmıyoruz, onları bir siyasi partiye çekmiyoruz, biz siyasi parti kuralım bize oy verin karşılığında sizlere makam, mevkii, rütbe vereceğiz de demiyoruz.
Kimseye turanı vaat etmiyoruz, bize oy verirseniz turan kurulacak da demiyoruz.
Bizim tek amacımız bizim ve bizden sonraki kuşaklar bilinçlensin, bilinçli Türk nesilleri yetişsin ve yetiştirilsin…
Bizler, bizle olanlara çileden ve Türk’ün ezeli davasının kutlu bir neferi olmaktan başka bir şey vaat etmiyoruz. Biz Mete Han’la, Bumin Kağanla, İstemi Kağan’la Kürşat’la, Bilge Kağan’la, Bilge Tonyukuk’la, Gazneli Mahmut’la, Alparslan’la, Cengiz Han’la, Osman Gazi’yle, Timur’la, Fatih’le, Uluğ Bey’le, Yavuz’la, Şah Cihan’la, Kanuni’yle, Atatürk’le aynı safta olmanın gururunu yaşamayı vaat ediyoruz. Tarihe mâl olmayı, son durağın Tanrı Dağı olmasını, bin yıldır görmediğimiz kardeşlerimizin üzüntüsüne üzülebilecek, mutluluğuna sevinebilecek karakterli bir zihniyeti, göremeyeceğimiz nesillerin refahını vaat ediyoruz, görmediğimiz nesillerin ise anısını yaşatacak vefalı bir nesil vaat ediyoruz.
Bunları da bilinçlenme ile daha da ötesi milli bilinç ile kazanacağımıza inanıyoruz. Bizden sonrakilerin bizim önümüze geçmelerini, onlardan sonrakilerin ise en ön saflarda olmasını istiyoruz.
Bizim attığımız temellerle yetişen nesillerin Turan’ı gerçekleştirerek tüm Türklerin refah içerisinde yaşayacağı, adaletin hakim kılındığı bir dünya düzeni kurmasını amaçlıyoruz.

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI