Bravo büyük başkan (!) - HÜSEYİN GÜL

27 Temmuz 2018 Cuma 09:10


Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Sayın Ali Koç, önceki günlerde FB TV’de yayınlanan “Camiaya Sesleniş” programında konuştu. Yaklaşık 2 saat süren programda Fenerbahçe’nin düştüğü mali sıkıntılardan tutun da transfer konusuna kadar birçok konu konuşuldu. Başkan Koç, Fenerbahçe taraftarının merak ettiği her konuya açıklık getirdi.

Biz Fenerbahçe taraftarını, en çok üzen, en çok sinirlendiren konu ise, borç konusu. Eski yönetimin 400 Milyon Euro dediği borcun, aslında 621 Milyon Euro olduğunu öğrendik.

621 Milyon Euro… Dile kolay!

Hâlbuki Aziz Yıldırım, Fenerbahçe’nin kasasında 100 Milyon Euro olduğunu söylemişti. Ama hiçbir hesapta para olmadığını da öğrendik.

Büyük başkan (!) şimdi çıkıp, Ali Koç’un bunları kasıtlı yaptığını iddia ediyor. Yakın çevresine öyle demiş. Üzerine bir de açıklama yapacağını söylemiş…

Ne duruyorsun büyük başkan (!) çıkıp anlatsana her şeyi… Sen ki, en ufak bir şey olduğu zaman anında cevabını veren insansın. Şimdi neyi bekliyorsun?

Hayırdır, bu neyin hazırlığı?

Yine bizim büyük başkan (!), Ali Koç’un Fenerbahçe taraftarını kendisine karşı kışkırttığını iddia etmiş.

Vay be! Ali Koç’a bak sen… (!)

Fenerbahçe “taraftarındır” dedik, en büyük taraftar benim dedin…

Yıllarca Fenerbahçe taraftarını ayrıştırdın, hırpaladın, sövdün-saydın.

Sizin zihniyetiniz yüzünden adam bıçaklandı o tribünlerde. Sırf sen “Taraftarız biz, çekeriz cefa” diyen taraftarı küstürdün diye ne olduğunu bilmediğimiz kişiler doldu mabede.

Şimdi çıkıp, büyük Fenerbahçe’nin, büyük taraftarı bana karşı kışkırtılıyor diyorsun…

Sen ne anlatıyorsun be adam?

Sen önce çık, bu kadar borcu nasıl yaptığını anlat... Bu taraftarın karnı tok artık bu tür polemiklere. Zira, bu saatten sonra artık hiç kimse Fenerbahçe taraftarını polemiğe sokamaz.

***

Gelelim Ali Koç’a…

Büyük adamsın vesselam. Kimse senin Fenerbahçeliliğinden şüphe edemez… Fenerbahçe Spor Kulübü’nün en zor zamanında bir tek elini değil, yüreğini de taşın altına koydun…

Sen, önümüzde lider oldukça, bazılarının (!) ayrıştırdığı, küstürdüğü, hor gördüğü büyük Fenerbahçe’nin, büyük taraftarı her zaman arkandan yürüyecek…

Kalpler beraber başkanım.

Allah, ayağına taş değdirmesin.

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI