Bunlar nasıl bir yaratık! - HÜSEYİN GÜL

22 Ekim 2016 Cumartesi 01:22

Güzel ülkemiz, çevresindeki ateş çemberinin içinde, milli birlik ve beraberliğini korumak için, sınır güvenliğini sağlamak için, Suriye ve Irak’ta haklı olarak girişimlerde bulunuyor. Bunu engellemeye hiç kimsenin gücü elbette yetmeyecektir.

Ülkemiz, devletimiz bir yandan FETÖ’yle, PKK ve uzantılarıyla, DEAŞ’le, kısacası tüm terör örgütleriyle amansız bir mücadele verirken, başta ekonomi olmak üzere her alanda kalkınmanın, gelişmenin de üstün başarısını sağlıyor.

Ama, öbür taraftan insan denilemeyecek bazı mahlukatlar, kadınlara, çocuklara acımasız bir şekilde tecavüz ediyor,  olmadı katlediyor.

Son örneği, daha 4 yaşında bir çocuğumuz. Hepimizin, bizlerin çocuğu, torunu.

Nasıl kıyarlar, hangi vicdan bunu kabul eder. Nasıl bir ruh halidir ki, daha 4 yaşındaki bir çocuğa tecavüz ederler!..

Gerçi, neyi konuşuyor, neyi yazıyoruz ki… Bu yaratıkların içinde biraz insanlık olsa, zaten bunu yaparlar mı? Vicdan, ahlak yoksunu bu yaratıklara en ağır ceza verilmeli, bir daha toplum içine çıkmamaları sağlanmalıdır. İyi hal indirimi, tahrik gibi gerekçeler gözönünde bulundurulmamalıdır.

Bunlara, lanet olsun, lanet olsun…

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI